Zamknij

Netflix zapowiada, że wraca do tempa pracy sprzed pandemii. Nie będzie już przesuwania premier?

13.10.2021 14:59
Netflix
fot. Shutterstock

Netflix zapowiada zmiany w swoim systemie pracy i chce wrócić do tempa produkcji filmów i seriali sprzed pandemii. To już koniec przekładania premier filmów i seriali?

Netflix zapowiada, że wraca do tempa pracy sprzed pandemii. Wydarzenia związane z szerzeniem się choroby COVID-19 zatrzymały na chwilę świat w 2020 roku. W tym samym czasie zawieszono prace na wielu planach filmowych. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl - do takich sytuacji ma już nie dochodzić.

Zobacz także:  "Squid Game" najchętniej oglądaną produkcją Netflixa w dziejach! Koreański serial przebił wszystko

Netflix zapowiada, że wraca do tempa pracy sprzed pandemii. Nie będzie już przesuwania premier?

Pandemia koronawirusa zaskoczyła cały świat, a branża filmowa boleśnie odczuła jej skutki. Sporo premier zostało przesuniętych na dalsze terminy. Do takich sytuacji ma już nie dochodzić. Jak podają wirtualnemedia.pl - Netflix wraca z regularnymi premierami. Widzowie mogą się spodziewać wielu nowości do końca 2022 roku.

O ile coś się nie stanie złego w związku z pandemią koronawirusa, to cały 2022 rok będzie stabilny, jeśli chodzi o treści, które dostarczamy

Bela Bajaria, dyrektor zarządzająca oryginalnymi produkcjami

W ten sposób Netflix chce zyskać nowych subskrybentów. Jednak, jak podaje Onet, w Hollywood szykuje się wielki strajk branży filmowej. Pracownicy wielu ekip zmierzają wziąć udział w proteście i zwrócić uwagę na to, jak niewiele zarabiają. Na ten moment nie jest pewne, jak to wpłynie na dalsze prace na planach produkcji Netflixa.

Zobacz także:  "Stranger Things": David Harbour zdradził, jakiego błędu nie popełnią twórcy serialu

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/Onet.pl