Zamknij

Nicolas Cage oskarżony o pobicie byłej partnerki? Portal dotarł do dokumentów sądowych

Redakcja
08.10.2018 14:06
Nicolas Cage oskarżony o pobicie byłej partnerki? Portal dotarł do dokumentów sądowych
fot. Instagram:@robertramosfoto

Była partnerka hollywoodzkiego gwiazdora Nicholasa Cage'a oskarża go o pobicie. Jeden z amerykańskich portali dotarł do dokumentów sądowych potwierdzających oskarżenia. Zdaniem Vicky Park aktor boryka się z uzależnieniem i problemami psychicznymi.

Nicolas Cage to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorów. Ciężko zliczyć doskonałe produkcje, w których wystąpił bratanek Francisa Forda Coppoli. Wystarczy wymienić takie tytuły jak „Ptasiek”, „Zostawić Las Vegas” czy „Osiem milimetrów”. Jednak poza niezaprzeczalnym talentem aktorskim Cage słynie również z ekstrawaganckich zachowań. W 2015 roku gwiazdor borykał się z problemami finansowymi po tym, jak wydał fortunę między innymi na nawiedzony rzekomo dom, czaszkę dinozaura, krokodyla i kilka innych ekscentrycznych zakupów. Z kolei wiosną 2016 roku głośno było o bójce, w jaką Nicholas wdał się z wokalistą rockowej grupy Motley Crue. Teraz jednak aktor może mieć naprawdę poważne kłopoty. Według jednego z amerykańskich portali Cage został oskarżony o pobicie swojej byłej partnerki, Vicky Park.

Nicholas Cage oskarżony o pobicie
fot. Twitter:@trendsNewsday

Nicholas Cage oskarżony o pobicie?

Amerykański portal zajmujący się życiem gwiazd poinformował, że dotarł do dokumentów sądowych, z których wynika, że Cage został oskarżony o pobicie swojej byłej partnerki. Miało do tego dojść we wrześniu 2018 roku. Para przebywała wtedy wspólnie w Wiedniu na festiwalu filmowym „Slash Film”. Park miała również poinformować, że aktor ma poważne problemy psychiczne i zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. Kobieta twierdzi także, że była nękana przez byłą żonę Nicholasa, Alice Kim.

Informacja o rzekomych zarzutach szybko została podchwycona przez światowe media. Sytuacja stała się na tyle poważna, że reprezentant Cage'a skomentował informacje o pobiciu w rozmowie z magazynem „People”. Poinformował, że zarówno aktor, jak i jego była żona kategorycznie dementują wszystkie zarzuty.

RadioZET.pl/MF