Zamknij

Nicolas Cage nie do poznania! Zobacz metamorfozę aktora do nowego filmu [ZDJĘCIE]

19.10.2021 14:40
Nicolas Cage
fot. Invision/Invision/East News

Nicolas Cage zmienił swój wygląd na potrzeby powstającego westernu "Butcher’s Crossing". Jak gwiazdor wygląda w swojej nowej roli?

W sieci zaprezentowano pierwsze zdjęcie z nadchodzącego filmu z Nicolasem Cage'em w jednej z głównych ról. Mowa o westernie "Butcher’s Crossing". Kadr prezentuje odmieniony wizerunek aktora.

Nicolas Cage zmienił się do roli w "Butcher’s Crossing"

W Hollywood nie ma zbyt wielu aktorów, którzy byliby tak barwni jak Nicolas Cage. Gwiazdor budzi rozmaite opinie, ale nie można odmówić mu talentu i odwagi w wybieraniu kolejnych ról.

Niedługo Cage zaprezentuje swoje umiejętności aktorskie w westernie. Jak podaje Deadline, twórcy filmu "Butcher’s Crossing", podzielili się pierwszą fotografią z powstającej produkcji. Widzimy na niej, że aktor przeszedł metamorfozę.

Cage zapuścił brodę oraz ogolił głowę na łyso. Zmiana wizerunku do roli to część pracy aktorów filmowych. W przypadku Cage'a nie jest tak spektakularna, jak przyzwyczaił nad do tego prawdziwy hollywoodzki kameleon - Christian Bale, ale na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać gwiazdora, tym bardziej że jest ubrany w wielkie futro z bizona.

Aktor wciela się w Millera - łowcę bizonów. Fabuła opowiada o wyrzutku z Harvardu, który szuka swojego przeznaczenia na Dzikim Zachodzie. Akcja filmu rozgrywa się w latach 70. XIX wieku. Chłopak wiąże swój los z grupą łowców dzikiego bawołu dowodzoną przez Millera. Protagonista wyrusza w trudną podróż, ryzykując życie i zdrowie psychiczne. Tytuł nawiązuje do małego miasteczka w stanie Kansas, gdzie metaforycznie przecinają drogi głównych bohaterów. Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści pod tym samym tytułem autorstwa Johna Edwarda Williamsa.

"Butcher’s Crossing": kiedy premiera?

Reżyserem "Butcher’s Crossing" jest Gabe Polsky, który odpowiada również za scenariusz napisany wspólnie z Liamem Satre-Meloyem. Na razie Cage jest jedynym aktorem potwierdzonym w obsadzie powstającej adaptacji. Nie zdradzono też, kiedy western trafi do kin.

RadioZET.pl/Deadline