Zamknij

Rami Malek w roli złoczyńcy w filmie "Nie czas umierać". Kim będzie wróg Bonda?

16.09.2020 12:14
Rami Malek
fot. IMP Features/East News

"Nie czas umierać", czyli najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda, trafi już niedługo do polskich kin. Rami Malek wcieli się rywala agenta 007. Co wiemy o jego postaci?

"Nie czas umierać" to nowy film o przygodach Jamesa Bonda, który pojawi się w polskich kinach już w listopadzie. Ujawniono kolejne szczegóły związane z produkcją. W nowej zapowiedzi więcej uwagi poświęcono czarnemu charakterowi, w którego wciela się Rami Malek, znany między innymi ze świetnej roli w filmie "Bohemian Rhapsody"

Zobacz także:  Film "Nie czas umierać" o przygodach Jamesa Bonda już niedługo w kinach. Kiedy premiera? 

"Nie czas umierać": Rami Malek w roli złoczyńcy. Kim będzie wróg Bonda?

Jeszcze na długo przed startem prac na planie filmu "Nie czas umierać", pojawiły się plotki, że w przeciwnika agenta 007 wcieli się Tomasz Kot. Ta rola przypadła Ramiemu Malekowi. 39-letni aktor przeszedł dużą metamorfozę i wyjawił, jaki będzie jego bohater. 

Zależało mi, by przedstawić Safina jako niepokojącą postać, przekonaną o własnej odwadze - powiedział w materiale udostępnionym przez twórców filmu.

Malek twierdzi, że jego bohater będzie jednym z najtrudniejszych przeciwników Jamesa Bonda. Przypominamy, że "Nie czas umierać" to 25. film o agencie 007.

"Nie czas umierać": kiedy premiera filmu?

Film "Nie czas umierać" będzie miał premierę 20 listopada 2020 roku. W najnowszej produkcji James Bond przechodzi na emeryturę i przeprowadza się na Jamajkę. Nie jest mu dany spokój. Jego przyjaciel Feli Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. Agent 007 trafia na trop złoczyńcy, który dysponuje nową i niebezpieczną technologią.

Zobacz także:  Nie czas umierać: zwiastun nowego filmu o Bondzie dostępny w sieci [WIDEO] 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/YouTube.pl