Zamknij

Film "Nie czas umierać" o przygodach Jamesa Bonda już niedługo w kinach. Kiedy premiera?

02.09.2020 12:18
Oficjalny plakat do filmu "Nie czas umierać"
fot. MGM/Ferrari Press/East News

"Nie czas umierać", czyli film o przygodach Jamesa Bonda, jako jeden z pierwszych filmów odczuł, jakie zmiany przyniosła pandemia koronawirusa. Produkcja niedługo trafi do kin. Kiedy?

"Nie czas umierać": nowy Bond jeszcze w tym roku w polskich kinach. To już oficjalna informacja. Przypominamy, że pierwotnie premiera była zaplanowana na kwiecień 2020 roku, jednak plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa i całkowite zamknięcie kin w wielu krajach na całym świecie. Podano już nową datę i wiemy, kiedy film pojawi się w polskich kinach. 

Zobacz także:  HBO i HBO GO na wrzesień 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

"Nie czas umierać": podano premierę nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda

"Nie czas umierać" to już 25. film o przygodach Jamesa Bonda. W agenta 007 ponownie wcielił się Daniel Craig. Zwiastun wyglądał obiecująco, dlatego fani serii z niecierpliwością wyczekiwali premiery. Szyki pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Najpierw odwołano tour promocyjny po Chinach, następnie zamknięto kina w Europie. Twórcy nowego Bonda zdecydowali się przełożyć premierę, długo jednak nie była znana nowa data.

Teraz to już pewne, że "Nie czas umierać" pojawi się w polskich kinach 20 listopada 2020 roku.To już ostatnia produkcja z udziałem Craiga. Warto wspomnieć o tym, że aktor uznał, że praca przy tym tytule jest już ponad jego siły.

To jedna z najbardziej intensywnych i spełniających mnie jako aktora rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobiłem, ale wymaga dużo wysiłku. A ja się starzeję - tłumaczył swoją decyzję w wywiadach.

"Nie czas umierać":  fabuła, obsada, plakat i zwiastun

W 25. filmie o Jamesie Bondzie, agent 007 opuszcza służbę i cieszy się życiem na Jamajce. Natomiast jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza Bonda na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

W filmie 'Nie czas umierać" występują: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright oraz Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek.

Poniżej można zobaczyć oficjalny plakat:

A jak zapowiada się film? Można zobaczyć w zwiastunie poniżej:

Zobacz także:  Bartosz Bielenia gwiazdą filmu "Prime Time" twórców "Bogów". Są pierwsze zdjęcia z planu 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl