Zamknij

"Nie czas umierać": premiera filmu znów przeniesiona. Kiedy zobaczymy nowego Bonda?

13.01.2021 18:09
"Nie czas umierać": premiera filmu znów przeniesiona. Kiedy zobaczymy nowego Bonda?
fot. Album Online/East News

"Nie czas umierać" to najnowszy film o Jamesie Bondzie, który miał zadebiutować w kwietniu tego roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że tak się nie stanie. Co z premierą "Nie czas umierać"?

"Nie czas umierać" to ostatni film, w którym zobaczymy Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda. Nowa produkcja o agencie 007 miała się ukazać jeszcze w 2020 roku, jednak koronawirus pokrzyżował plany twórców. Premierę przeniesiono na 2 kwietnia 2021 roku, jednak wygląda na to, że i tym razem na drodze stanął COVID. Kiedy odbędzie się premiera "Nie czas umierać"?

"Nie czas umierać" - kiedy premiera nowego Bonda?

Magazyn Deadline, powołując się na zaufane źródła, donosi, iż kwietniowa premiera filmu "Nie czas umierać" została przesunięta. Według opublikowanych przez nich informacji część partnerów promocyjnych miała już otrzymać informację o nowej dacie premiery. Choć nie podano szczegółów, mowa tutaj o jesieni 2021 roku.

Choć magazyn Deadline uchodzi powszechnie za wiarygodne źródło informacji zaznaczamy, że powyższe doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone. Redakcja wspomnianego serwisu zwróciła się do dystrybutorów MGM i Universal z prośbą o komentarz. Na razie nie otrzymali odpowiedzi. 

Zobacz także