Zamknij

"Nie czas umierać" - nowa zapowiedź przypomina, że czeka nas kolejny film o Bondzie [WIDEO]

27.07.2021 07:40
Nie czas umierać - Daniel Craig - kadr z filmu
fot. IMP FEATURES/East News

Twórcy filmu "Nie czas umierać" zaprezentowali nowy teaser długo wyczekiwanego filmu o Jamesie Bondzie, w którym po raz ostatni wystąpi Daniel Craig.

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź filmu "Nie czas umierać" - 26. produkcji o Jamesie Bondzie. Na tytuł, w którym po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga w roli agenta 007, fani musieli bardzo długo czekać. Twórcy przypominają, że "Nie czas umierać" trafi na ekrany kin jeszcze w tym roku.

"Nie czas umierać" - teaser nowego filmu o Jamesie Bondzie

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, w tym momencie mielibyśmy prawdopodobnie już informację o tym, kto zagra Jamesa Bonda w kolejnej odsłonie przygód Szpiega Jej Królewskiej Mości. Film "Nie czas umierać" zaliczył jednak wiele poważnych opóźnień ze zmianą reżysera i koronawirusem na czele, które spowodowały, że produkcja nadal nie zawitała na kinowy ekran.

Ale już niebawem wszyscy fanów agenta 007 będą mogli ponownie zobaczyć Daniela Craiga w roli głównej. Tym razem po raz ostatni, bo gwiazdor już jakiś czas temu pożegnał się ze swoją kultową rolą. W sieci pojawił się nowy, napakowany akcją teaser filmu "Nie czas umierać". Jak się prezentuje?

W trzydziestosekundowej zapowiedzi widzimy, że w filmie nie zabraknie ekscytujących scen strzelanin, pościgów i innych szpiegowskich akcji dobrze znanych fanom serii. Do tej pory twórcy prezentowali widzom już kilka zwiastunów i chociaż większość zawiera te same fragmenty scen, zostały wypuszczone na tak dużej przestrzeni czasu, że w gąszczu nowości oczekujących na premiery, niektóre osoby mogły już zapomnieć, że na swoją kolejkę czeka też kolejny "Bond". Jeśli na drodze 26. produkcji o agencie 007 nie stanie żadna niespodziewana przeszkoda, zobaczymy ją już za kilka miesięcy.

"Nie czas umierać" - kiedy premiera?

Produkcja trafi do kin już 8 października 2021 roku. W pozostałych rolach wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek, który wcieli się w nowego antagonistę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/YouTube