Zamknij

Nie czas umierać: zwiastun nowego filmu o Bondzie dostępny w sieci [WIDEO]

03.09.2020 16:07
Nie czas umierać zwiatun filmu o Bondzie
fot. IMP FEATURES/East News

"Nie czas umierać", 25. film o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda, będzie ostatnim obrazem, w którym w superszpiega wcieli się Daniel Craig. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych informacji dotyczących filmu. Mamy dla nich dobrą wiadomość, w sieci pojawił się zwiastun "Nie czas umierać".

"Nie czas umierać" to kolejna odsłona filmowych przygód Jamesa Bonda, jednego z ikonicznych bohaterów światowej kinematografii. Stworzony na kartach książek Iana Fleminga superszpieg 007 przez lata stał się bardziej znany jako filmowy protagonista. Przez lata w jego rolę wcielali się światowej sławy aktorzy, a rola Bonda dla wielu stała się trampoliną do kariery, podobnie jak dla wielu aktorek kreacja "dziewczyny Bonda". Agentem 007 byli między innymi Sean Connery, Roger Moore i Pierce Brosnan. W ostatnich latach furorę robił Daniel Craig, zdaniem wielu widzów najlepszy aktor wcielający się w Bonda.

"Nie czas umierać" to 25. już odsłona przygód 007, a zarazem ostatnia, w której zobaczymy Daniela Cragia. Tym większym zainteresowaniem cieszy się długo wyczekiwana produkcja, której premiera przesuwana była między innymi w związku z pandemią koronawirusa. Na szczęście prace zostały zakończone i 20 listopada 2020 roku obraz ma trafić fo kin. Wierni fani serii z zapartym tchem śledzili każdą informację dotyczącą filmu. Emocje nie stygną,  w sieci pojawił się zwiastun szpiegowskiej produkcji.

 James Bond będzie kobietą? Jest oficjalny komentarz producentki

Nie czas umierać: zwiastun 25. filmu o Jamesie Bondzie już w sieci

W serwisie YouTube możemy już oglądać zwiastun "Nie czas umierać", w którym po raz ostatni zobaczymy Daniela Craiga. Poza nim w obsadzie znalazło się wiele innych gwiazd Hollywood, między innymi Christoph Waltz, Naomie Harris czy Ana De Armas. Przebywający na emeryturze Bond jeszcze raz będzie musiał wziąć udział w akcji, by uratować porwanego naukowca. Z pozoru rutynowa dla 007 misja okaże się o wiele bardziej skomplikowana, a Bond po raz kolejny zmierzy się ze złoczyńcą, który może zniszczyć świat. W zwiastunie wyraźnie widać, że nie zabranie pościgów, strzelanin i wątków typowych dla filmowej serii. Nie sposób także nie zauważyć, że "Nie czas umierać" wykonane zostało z ogromnym rozmachem.