Zamknij

Nie tylko „Liga Sprawiedliwości”. Zack Snyder prezentuje „Armię Umarłych”

25.02.2021 15:14
Army of the Dead - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

Zack Snyder nie próżnuje. Gdy coraz więcej informacji spływa na temat „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera”, czyli osławionego Snyder Cut popularnego filmu superbohaterskiego, Netflix podzielił się pierwszymi informacjami z kolejnego projektu sygnowanego nazwiskiem reżysera. Co już wiemy o „Armii Umarłych"?

„Armia Umarłych" (org. "Army of The Dead”) to opowieść powstała w głowie Zacka Snydera, który jest scenarzystą i reżyserem nowego projektu. Historia skupia się na grupie najemników, którzy podczas inwazji zombie, chcą dokonać skoku na jedno z największych kasyn w Las Vegas. Chaos, szaleństwo i skupienie władz na groźnym problemie, ma stanowić dla bohaterów przykrywkę dla swojej akcji. Oczywiście sprawy nie idą zgodnie z pierwotnym planem, a jeśli sugerować się dopiskiem na oryginalnym plakacie – „Survivors Take All” – „Ocaleni zgarniają wszystko”, rozpocznie się dramatyczna walka o życie.

Zobacz także

„Armia Umarłych” – oficjalny plakat

Film promuje się pierwszym, teaserowym plakatem. Na czwartek zapowiedziany jest zaś zwiastun produkcji.

"Armia Umarłych" – zwiastun

W sieci zadebiutował też pierwszy materiał wideo, zapowiadający film. Zwiastun prezentuje się następująco:

„Armia Umarłych”– obsada i ekipa

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Zack Snyder. Twórca „Watchmen. Strażników”, „Sucker Punch”, czy „Człowieka ze Stali” jest współautorem scenariusza, stworzonego wraz z Shayem Hattenem („John Wick 3”) i Jobym Haroldem („Przebudzenie”, „Król Artur: Legenda Miecza”).

W roli głównej wystąpił zaś Dave Bautista, najlepiej znany z ról w filmach „Strażnicy Galaktyki”, „Blade Runner 2049”, czy „Spectre”. W filmie zobaczymy także takich aktorów, jak: Ella Purnell, Ana de la Reguera, Tig Notaro, Raul Castillo, czy Garrett Dillahunt.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Armia Umarłych” – kiedy premiera?

Premiera nowego filmu Zacka Snydera ma odbyć się już 21 maja na platformie Netflix. Dla przypomnienia – film „Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera” ma trafić do biblioteki serwisu HBO GO już 19 marca. To będzie więc wiosna należąca do fanów twórczości reżysera.

Czytaj także: Netflix zapowiada "Havoc": mroczny kryminał z Tomem Hardym w obsadzie. Kiedy premiera?