Zamknij

"Nie uciekniesz od miłości": Zwiastun wakacyjnej komedii romantycznej Netflixa [WIDEO]

08.07.2021 11:36
Nie uciekniesz od miłości Netflix zwiastun
fot. David Bloomer/ NETFLIX © 2020

Netflix pokazał zwiastun filmu "Nie uciekniesz od miłości". To nowa romantyczna propozycja streamera na wakacje, której producentką jest Alicia Keys.

Netflix stara się, by w jego wakacyjnej ofercie każdy znalazł coś dla siebie. Najświeższym dowodem na to jest komedia romantyczna "Nie uciekniesz od miłości", która znalazła się wśród letnich premier Netflixa obok trylogii horrorów pt. "Ulica strachu",  pełnego akcji thrillera "Beckett" czy skierowanej do młodzieży 3. części "The Kissing Booth". Serwis zaprezentował właśnie pierwszy zwiastun tej produkcji, za którą stoi Alicia Keys.

"Nie uciekniesz od miłości": Netflix pokazał zwiastun nowej komedii romantycznej [WIDEO]

W filmie "Nie uciekniesz od miłości" Christina Milian, gwiazda "Miłości pod jednym dachem", wciela się w ambitną piosenkarkę Ericę, która decyduje się występować w luksusowym ośrodku wypoczynkowym na Mauritiusie. Początkowo jest zachwycona tropikalnym rajem i przystojniakiem Calebem (Sinqua Walls), którego poznaje na miejscu. Problemy pojawiają się jednak, gdy okazuje się, że ma śpiewać na weselu byłego narzeczonego Jasona (Jay Pharoah) i jego przyszłej żony Beverly (Christiani Pitts), która nie ma pojęcia o jej istnieniu...

"Nie uciekniesz od miłości" - Kiedy premiera na Netflix?

Producentką komedii romantycznej "Nie uciekniesz od miłości" jest Alicia Keys. Reżyserował ją Steven Tsuchida według scenariusza Tabi McCartney i Dany Schmalenberg. Film trafi na Netflix już 29 lipca 2021.

RadioZET.pl/Netflix