Zamknij

"Niezniszczalni 4": Megan Fox jako bohaterka nowego filmu z Sylvestrem Stallone'em [ZDJECIA]

12.10.2021 12:52
Megan Fox
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Megan Fox dołączyła do obsady filmu "Niezniszczalni 4". Aktorka postanowiła zaprezentować, jak będzie wyglądała grana przez nią bohaterka.

Nadchodzi gratka dla fanów klasycznego kina akcji. Powstaje film "Niezniszczalni 4", w którym Sylvester Stallone powróci jako najemnik Barney Ross. Towarzyszyć mu będzie bohaterka grana przez Megan Fox. Aktorka zaprezentowała, jak wygląda jej postać.

"Niezniszczalni 4": Megan Fox na zakulisowych zdjęciach z filmu

Trwają prace nad czwartą częścią serii "Niezniszczalni" - cyklu z gwiazdorską obsadą kina akcji na czele z Sylvestrem Stallone'em. W nowej odsłonie pojawią się nowe postacie. Wśród nich znajduje się bohaterka grana przez Megan Fox.

Jak podaje Fandom, aktorka podzieliła się zakulisowymi zdjęciami z planu "Niezniszczalnych 4". Na Instastories Fox można było zobaczyć, kostium, który jej postać będzie nosiła w filmie. W internecie jednak nic nie ginie i relacja została zapisana.

Jak widać, strój postaci Fox idealnie pasuje do charakteru serii. Na jednym ze zdjęć aktorka ma na sobie czarny kostium, z wyposażeniem taktycznym i czymś, co wygląda na kamizelkę kuloodporną. Druga fotografia prezentuje mniej militarną odsłonę bohaterki Fox, która nosi ramoneskę i łańcuch na szyi.

Fox nie jest jedyną nową twarzą w serii "Niezniszczalni". W nadchodzącym filmie zobaczymy również 50 Centa, Andy'ego Garcię oraz mistrza sztuk walki Tony'ego Jaa. Na razie nie wiadomo, w jakie postacie się wcielą. Oprócz Stallone'a gwiazdami produkcji są Jason Statham, Dolph Lundgren i Randy Couture, którzy powrócili do ról z poprzednich części "Niezniszczalnych".

"Niezniszczalni 4": kiedy premiera?

Reżyserem nadchodzącego filmu jest Scott Waugh. Za scenariusz odpowiadają Spenser Cohen, Max Adams i John Joseph Connolly. Producentami "Niezniszczalnych 4" są natomiast Jason Statham, Les Weldon, Yariv Lerner, Jeffrey Greenstein, Kevin King-Templeton oraz Avi Lerner. Na razie nie podano konkretnej daty premiery filmu. Wiadomo jednak, że trafi do kin w roku 2022.

RadioZET.pl/Fandom/Twitter