Zamknij

"Niezwyciężona": HBO zapowiada premierę polskiego dokumentu o Joannie Jędrzejczyk [ZWIASTUN]

08.06.2021 15:28
"Niezwyciężona": HBO zapowiada premierę polskiego dokumentu o Joannie Jędrzejczyk [ZWIASTUN]
fot. materiały prasowe HBO

HBO zaprezentowało zwiastun filmu dokumentalnego "Niezwyciężona" o Joannie Jędrzejczyk - polskiej zawodniczce boksu, muay thai, kick-boxingu i mieszanych sztuk walki. Znamy już datę premiery!

"Niezwyciężona" to najnowszy dokument od HBO, który przybliży nam życiorys i kulisy kariery mistrzyni MMA Joanny Jędrzejczyk. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun i oficjalna data premiery.

Zobacz także

"Niezwyciężona" - zwiastun dokumentu o Joannie Jędrzejczyk

Film w reżyserii Toma Kolińskiego zadebiutował w zeszłym tygodniu na Krakowskim Festiwalu Filmowym, a już wkrótce zawita również na antenie HBO i w serwisie HBO GO. Produkcja skupi się na życiu Joanny Jędrzejczyk ukazując ją zarówno jako przerażającą wojowniczkę, fascynują miliony fanów na całym świecie, jak i zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa.

Zobacz także

Joanna Jędrzejczyk to urodzona w Olsztynie polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu i MMA, która na swoim koncie ma szereg imponujących wyróżnień oraz osiągnięć. Za produkcję dokumentu odpowiedzialni są HBO Europe, Opus Film i Tallyho! przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Warmińsko-Mazurskiego Funduszu Filmowego. W oficjalnym opisie "Niezwyciężonej" czytamy:

Niezwyciężona to historia sukcesu i porażki wyjątkowej zawodniczki, Joanny Jędrzejczyk, która wielokrotnie obroniła tytuł mistrzyni MMA. Twórcy przybliżają postać prawdziwej wojowniczki, która ma odwagę marzyć i działać, realizuje się wbrew trudom i stereotypom. Kiedy pada propozycja, by zacząć trenować w USA, Joanna decyduje się zaryzykować, choć wie, że ceną będzie samotność i oddalenie od rodziny. Cały czas walczy o pozostanie najlepszą zawodniczką na świecie, ale też o uznanie w rodzinnym kraju. W jej drodze na szczyt wielokrotnie zderzają się  samodyscyplina z wygodą, sława na ringu z lekceważeniem w życiu prywatnym, poświęcenie z rozczarowaniem, monotonia treningów z energią walki. Poznajemy dwa oblicza bohaterki - zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa i przerażającą wojowniczkę, która fascynuje miliony fanów.

HBO

"Niezwyciężona" - kiedy premiera?

"Niezwyciężona" zadebiutuje w serwisie HBO GO już 24 czerwca 2021 roku. Telewizyjna emisja na antenie HBO została zaś zaplanowana na 1 lipca o godzinie 21:50.

Zobacz także

RadioZET.pl/HBO