Zamknij

„No Future“ – gwiazda „Stranger Things“ walczy z uzależnieniem. Zobacz fragment dramatu [WIDEO]

01.06.2021 12:51
Stranger Things - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„No Future“ to dramat społeczny, podejmujący kwestię uzależnienia od narkotyków. Osobisty film z centralną rolą Jonathana Duffy’ego – najlepiej znanego z serialu „Stranger Things”, właśnie dostał pierwszy zwiastun. Kiedy premiera?

„No Future” to opowieść o młodym chłopaku, który wraca w rodzinne strony. Jest to spowodowane informacją o tym, że jego dobry przyjaciel nieoczekiwanie zmarł. Przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków. Will sam jest uzależniony, przez co jeszcze mocniej przeżywa stratę bliskiej osoby. Po powrocie do miasta zaczyna coraz więcej czasu spędzać z matką przyjaciela, która również pogrążona jest w żałobie. Między dwójką zranionych ludzi wywiązuje się nietypowy romans, który napędzany jest niezdrową mieszanką poczucia winy, żałoby oraz zaskakującego komfortu, wynikającego z możliwości wsparcia się na drugim człowieku.

„No Future” – pierwszy klip 

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy przedpremierowy fragment, promujący film. Materiał prezentuje się następująco:

„No Future” – obsada i ekipa

Za scenariusz do filmu odpowiada Mark Smoot, który w wywiadzie z portalem Deadline zdradził, że:

„To bardzo osobisty film o wewnętrznej potrzebie ucieczki. Zaprzeczyć, zniknąć ze świata i przede wszystkim uciec od siebie”. 

Mark Smoot jest także współreżyserem projektu wraz z Andrew Irvinem, z którym w 2015 stworzyli film „The Love Inside”, który został nagrodzony podczas amerykańskiego Dallas International Film Festival.

Na ekranie zobaczymy natomiast gwiazdę serialu Netflixa „Stranger Things” – Jonathana Duffy’ego oraz Catherine Keener, najlepiej kojarzona z filmów „Capote” i „Być jak John Malkovich”, za które otrzymała nominację do Oscara. W obsadzie znaleźli się też tacy aktorzy i aktorki jak: Rosa Salazar, Jackie Earle Haley, Austin Amelio i Jefferson White

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„No Future” – kiedy premiera?

Światowa premiera filmu przewidziana jest na nowojorski festiwal Tribeca Film Festival już 13 czerwca. Na razie nie wiadomo czy i kiedy produkcja trafi do polskich odbiorców.

Czytaj także: Polski film na znanym światowym festiwalu. „Popioły” zadebiutują na Tribeca Film Festival

RadioZET.pl/MoviesRoom/Deadline/materiały prasowe Tribeca Film Festival