Zamknij

"No Hard Feelings": Jennifer Lawrence w komedii scenarzysty "The Office"

13.10.2021 15:20
Jennifer Lawrence
fot. Erik Pendzich/REX Features/East News

Jennifer Lawrence zagra główną rolę w komedii "No Hard Feelings", którą napisał i wyreżyseruje Gene Stupnitsky - jeden ze scenarzystów amerykańskiego "The Office".

Jennifer Lawrence będzie miała kolejną okazję, by zaprezentować swój komediowy talent. Jak poinformował Deadline, gwiazda "Igrzysk śmierci" zagra główną rolę w balansującej na granicy dobrego smaku komedii "No Hard Feelings". Jej reżyserem i scenarzystą jest specjalizujący się w tego typu humorze Gene Stupnitsky - jeden ze scenarzystów amerykańskiego "The Office", który na swoim koncie ma także scenariusze produkcji "Zła kobieta", "Grzeczni chłopcy" i "Specjalista od niczego".

"No Hard Feelings": Jennifer Lawrence w komedii scenarzysty "The Office"

Choć scenariusz filmu został już napisany przez Gene'a Stupnitsky'ego we współpracy z Johnem Phillipsem ("Co ty wiesz o swoim dziadku?"), szczegóły dotyczące fabuły wciąż nie są znane. Wiadomo jedynie, że komedia ma być skierowana tylko dla dorosłych i prezentować humor znany z wcześniejszych dzieł twórcy. 

Jennifer Lawrence będzie nie tylko gwiazdą filmu, ale też jedną z jego producentek, wśród których znaleźli się też Alex Saks, Marc Provissiero, Naomi Odenkirk i Justine Polsky. John Phlillips będzie natomiast pełnił rolę producenta wykonawczego. Prawa do kinowej dystrybucji filmu nabyła wytwórnia Sony Pictures.

Jennifer Lawrence: Nadchodzące filmy z aktorką

"No Hard Feelings" to oczywiście nie jedyny projekt, w którym zobaczymy Jennifer Lawrence. Gwiazda już niebawem pojawi się w najnowszej komedii Adama McKaya "Nie patrz w górę", którą od 24 grudnia 2021 będziemy mogli oglądać na Netflix. Wystąpi też w kolejnym filmie reżysera pt. "Bad Blood", gdzie zagra kontrowersyjną bizneswoman Elizabeth Holmes, a także w nowym dziele Paolo Sorrentino poświęconym agentce gwiazd, Sue Mengers.

RadioZET.pl/Deadline