Zamknij

"No Sudden Move": Plejada gwiazd w zwiastunie nowego filmu Stevena Soderbergha [WIDEO]

08.06.2021 16:05
No Sudden Move poster
fot. materiały prasowe Warner Media

HBO Max zaprezentował pełny zwiastun najnowszego filmu Stevena Soderbergha pt. "No Sudden Move". W obsadzie znaleźli się m.in. Don Cheadle, Benicio Del Toro, David Harbour i Jon Hamm.

"No Sudden Move" to najnowsza produkcja Stevena Soderbergha - reżysera nagrodzonego Oscarem i Złotą Palmą w Cannes. Serwis HBO Max z końcem maja 2021 zaprezentował pierwszy teaser produkcji, ogłaszając jednocześnie datę jej premiery. Teraz możemy wreszcie zobaczyć pełny zwiastun "No Sudden Move" i dowiedzieć się nieco więcej na temat fabuły tego kryminalnego thrillera.

"No Sudden Move": Oficjalny zwiastun nowego filmu Stevena Soderbergha [WIDEO]

Teaser "No Sudden Move" prezentował jedynie bohaterów nowego filmu Soderbergha, nie zdradzając zbyt wielu szczegółów. Pełny zwiastun filmu wreszcie przynosi odpowiedzi na pytanie - o co w nim w ogóle chodzi?

Wideo przenosi nas do Detroit z 1954 roku, gdzie Curt Goynes (Don Cheadle) wraz z dwójką innych drobnych przestępców zostaje zatrudniony do przypilnowania rodziny mężczyzny, który ma ukraść z pewnego biura pewien dokument. Choć sprawa wydaje się prosta, wymyka się spod kontroli, a Curt odkrywa, że ktoś postanowił go wrobić. Bohater nie zamierza jednak poddawać się bez walki. Rozpoczyna się gra w kotka i myszkę, w której nie można ufać nikomu.

W zwiastunie "No Sudden Move" poza Donem Cheadle pojawiają się także Benicio Del Toro, David Harbour, Ray Liotta, Jon Hamm, Brendan Fraser, Kieran Culkin oraz Amy Seimetz, Noah Jupe i Julia Fox. 

"No Sudden Move" - Kiedy premiera?

Steven Soderbergh odpowiada za reżyserię oraz - jako Peter Andrews - za zdjęcia do filmu "No Sudden Move". Autorem scenariusza jest Ed Solomon ("Iluzja"), z którym filmowiec współpracował wcześniej przy serialu "Mozaika". Film zostanie zaprezentowany 18 czerwca 2021 podczas 20. edycji Tribeca Festival, po czym trafi bezpośrednio na platformę HBO Max. Internetowa premiera "No Sudden Move" odbędzie się 1 lipca 2021. Polscy widzowie prawdopodobnie zobaczą go na HBO GO jeszcze tego lata.