Zamknij

Bond 25: Znamy tytuł i datę premiery nowego filmu o Jamesie Bondzie

Maciej Friedrich
21.08.2019 11:22
Bond 25: Znamy tytuł i datę premiery nowego filmu o Jamesie Bondzie
fot. AP/Associated Press/East News

Fani filmowej serii o Jamesie Bondzie niecierpliwie czekają na nową odsłonę przygód agenta 007. Roboczy tytuł produkcji, „Bond 25”, na dobre zapadł w pamięć widzów, jednak to nie pod nim zobaczymy ostatni obraz z Danielem Craigiem w roli Bonda. Znamy już tytuł i datę premiery najnowszej części sensacyjnej sagi.

Bond 25” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat. Trudno się dziwić, każda filmowa część przygód najsłynniejszego brytyjskiego agenta wzbudza ogromne emocje. Filmy o Jamesie Bondzie stały się dla wielu widzów serią kultową, a w środowisku filmowym wcielenie się w agenta 007 lub jedną z „dziewczyn Bonda” to ogromne wyróżnienie. Mało brakował, by w najnowszej części pojawił się Tomasz Kot. Niestety, produkcję prześladował pech, najpierw zapowiedziano zmianę reżysera, następnie zawieszono zdjęcia z powodu wypadku Daniela Craiga. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i poznaliśmy zarówno datę premiery filmu, jak i tytuł najnowszego „Bonda”.

No Time To Die – kiedy premiera nowego filmu o Bondzie?

Zapomnijmy o „Bond 25”, nowa odsłona przygód agenta 007 będzie nosiła tytuł „No Time to Die”. Twórcy zdradzili również, kiedy obraz pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Premierę zapowiedziano odpowiednio na 3 i 8 kwietnia 2020 roku. Według medialnych zapowiedzi ma to być ostatni film, w którym zagra Daniel Craig. Co więcej, pojawiły się plotki, że agentem 007 ma zostać kobieta, co wywołało wśród fanów spore kontrowersje.

Na ekranie obok Craig pojawi się plejada gwiazd, ze zdobywcą Oscara Ramim Malekiem na czele. Zobaczymy również między innymi Lashanę Lynch, Christopha Waltza czy Jeffrey'a Wrighta. Na fotelu reżysera ostatecznie zasiadł Cary Joji Fukunaga, odpowiedzialny między innymi za pierwszy sezon doskonale przyjętego serialu „True Detective”. Zdjęcia do „No Time to Die” realizowane były w Norwegii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.

Dua Lipa zaśpiewa piosenkę do Jamesa Bonda? Pojawiły się nowe informacje

ezembed

RadioZET.pl/MF