Zamknij

Nominowani do Oscara dostaną w tym roku luksusowe prezenty. Co znajdzie się w oscarowych paczkach?

Redakcja
22.02.2019 15:15
Dzięki pokaźnym paczkom wszyscy nominowani będą mogli poczuć się jak zwycięzcy
fot. Indtagram.com/

Mimo że nie wszyscy zdobędą Oscara, nominowani do prestiżowej nagrody będą mogli w tym roku liczyć na luksusowe prezenty w oscarowych paczkach. Wśród nich znajdzie się m.in. elegancka biżuteria, ćwiczenia z trenerem personalnym czy drogie kosmetyki.

Oscary 2019: wszyscy nominowani dostaną prezenty

Nominowanych do Oscara jest wielu, natomiast nagroda jest jedna. Mimo wszystko kandydaci do Oscara będą mieli okazję poczuć się zwycięzcami. Wszystko za sprawą paczek rozsyłanych do artystów. Przygotowaniem „giftpacków” zajęła się agencja marketingowa Distinctive Assets z Los Angeles. Zawartość paczek jest niezwykle różnorodna i bogata.

Oscarowe paczki: co znajdzie się w środku?

Tegoroczni kandydaci mogą w tym roku liczyć na bogate podarunki. W paczkach oscarowych pojawią się m.in. zabiegi od Renee Lynn, dzień w luksusowym ośrodku odnowy biologicznej Golden Door, ekologiczne produkty do pielęgnacji włosów, odmładzające zabiegi kosmetyczne od dr Konstantina Wasyukevicha z Nowego Jorku, tygodniowy relaks w Grecji w ośrodku Avaton Luxury Villas Resort, treningi osobiste z Alexis Seletzky, trenerem gwiazd, bransoletki TAPS z kolekcji Afghan Hope i wiele innych.

Przypomnijmy, że ceremonię wręczenia Oscarów zobaczymy w nocy, z niedzieli na poniedziałek. W Polsce można ją oglądać na antenie Canal+.

RadioZEt.pl/ Independent.co.uk/ SW