Zamknij

Gorący zwiastun nowego Greya już w sieci!

Redakcja
11.09.2017 12:03
Nowe Oblicze GReya zwiastun
fot. screen

Nowe Oblicze Greya: gorący zwiastun trzeciej części trylogii o Christianie Greyu właśnie pojawił się w internecie. To pierwsza zapowiedź nadchodzącego filmu.

Twórcy filmów o Christianie Greyu wreszcie podzielili się pierwszą zapowiedzią trzeciej części trylogii o Christianie Greyu i Anastasii Steele pod oryginalnym tytułem "Fifty Shades Freed". Światowa premiera filmu zaplanowana została dopiero na 14 lutego 2018, jednak machina promocyjna już rusza, a znakiem tego jest trailer "Nowego Oblicza Greya", który prezentujemy Wam poniżej.

Nowe Oblicze Greya - oficjalny zwiastun

Jak widać w krótkim filmiku, Anastasia i Christian stanęli na ślubnym kobiercu a potem udają się w romantyczną podróż, na którą grey specjalnie zakupił prywatny samolot. Zapowiada się spokój i relaks, jednak znów pojawiają się tajemnice. Ktoś śledzi Anastasię, a potem prawdopodobnie dochodzi do porwania. Nie zabrakło też gorących scen. Zobaczcie sami.

et534534

Jak widać w powyższym materiale, jeszcze w listopadzie spodziewać się można kolejnych trailerów, które będą odkrywać przed fanami (a raczej fankami) Christiana Greya nowe szczegóły trzeciej części trylogii.

Zagłosuj

Która z dotychczasowych części trylogii o Christianie Greyu była lepsza?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA