Zamknij

„Nowe oblicze Greya."Anastasia w ciąży! [NOWY ZWIASTUN]

Redakcja
03.01.2018 09:46
„Nowe oblicze Greya."Anastasia w ciąży! [NOWY ZWIASTUN]
fot. YouTube

W internecie pojawił się nowy zwiastun filmu „Nowe oblicze Greya" („Fifty Shades Freed"), czyli kolejnej odsłony przygód Christiana Greya i Anastasii Steele.

Nowe oblicze Greya. Zwiastun filmu

Przed nami trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienne obowiązki nie zabijają w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochanym uda się odzyskać upragnione szczęście. W poprzednim zwiastunie można było bowiem oglądać ślub głównych bohaterów. Pojawiły się także plotki, że Anastasia będzie w ciąży – teraz te informacje zostały potwierdzone, co można zobaczyć w najnowszym zwiastunie, który właśnie pojawił się w sieci.

Zobacz także

Trzecią część filmowych przygód Greya reżyseruje, podobnie jak poprzednią, brytyjski filmowiec James Foley na podstawie scenariusza Nialla Leonarda.

W filmie, poza główną parą, czyli Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, pojawią się m.in. Rita Ora (Mia, siostra Greya), Luke Grimes (Elliot Grey), Arielle Kebbel (Gia Matteo) i Eric Johnson (jako Jack Hyde).

Zobacz także

Warto przypomnieć, że obrazy „Ciemniejsza strona Greya" oraz „Nowe oblicze Greya" powstawały jednocześnie.

Premiera filmu „Nowe oblicze Greya" w 9 lutego 2018 w Polsce. Na świecie film trafi do kin dwa dni wcześniej – 7 lutego 2018 roku.

RadioZET.pl/SI