Zamknij

Nowe oblicze Greya. Nowy GORĄCY fragment filmu [WIDEO]

Redakcja
31.01.2018 10:39
Nowe oblicze Greya. Nowy GORĄCY fragment filmu [WIDEO]
fot. YouTube

„Nowe oblicze Greya” — w sieci pojawił się nowy, bardzo gorący fragment filmu. Premiera już 9 lutego 2018.

Nowe oblicze Greya. Fragment filmu online

Przed nami trzecia część ekranizacji światowego bestselleru — trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienne obowiązki nie zabijają w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać. Miłość jednak przezwycięży wszystko — wiadomo, że zakochani wezmą ślub, a Anastasia zajdzie w ciążę.

Zobacz także

W sieci pojawił się właśnie fragment filmu. Kiedy Anastasia wraca z pracy do domu, Christian czeka na nią z niespodzianką. „Myślałam, że jesteś na mnie zły”, mówi Ana, a Grey każe jej się odwrócić i zawiązuje jej oczy. Wszystko skończy się w pokoju zabaw.

Reżyserem filmu „Nowe oblicze Greya” jest brytyjski filmowiec James Foley. W produkcji poza główną parą, czyli Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem, pojawią się m.in. Rita Ora (Mia, siostra Greya), Luke Grimes (Elliot Grey), Arielle Kebbel (Gia Matteo) i Eric Johnson (jako Jack Hyde).

Zobacz także

Premiera filmu „Nowe oblicze Greya” w 9 lutego 2018 w Polsce. Na świecie film trafi do kin dwa dni wcześniej — 7 lutego 2018 roku.

RadioZET.pl/SI