Zamknij

Nowe odcinki „M jak Miłość” jeszcze w wakacje. Nowy ciekawy wątek

Redakcja
04.07.2018 14:55
Nowe odcinki „M jak Miłość” jeszcze w wakacje. Nowy ciekawy wątek
fot. East News

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów „M jak Miłość”. Nowe odcinki popularnego serialu zobaczymy jeszcze przed końcem wakacji. Szykuje się też kilka nowych wątków, w tym dotyczący Pawła granego przez Rafała Mroczka.

Miłośnicy serialu „M jak Miłość” nie mogli w ostatnich miesiącach czuć się zachwyceni. Jak z rękawa sypały się informacje o problemach produkcji. Z obsady odeszli między innymi Kacper Kuszewski, Dominika Kluźniak i Olga Frycz. Ta ostatnia negatywnie wypowiadała się mediach o atmosferze na planie. Jednak na przekór opiniom, jakoby serial stał na krawędzi kryzysu, Telewizja Polska zapowiada nowy sezon. Pierwsze odcinki obejrzymy jeszcze przed zakończeniem wakacji. Scenarzyści obiecują także co najmniej jeden zaskakujący wątek.

EN_01319387_0011

Nowy wątek w „M jak Miłość”

Emisja pierwszego odcinka nowego sezonu zapowiedziana została na 27 sierpnia. Wiemy także, że Zduński grany przez Rafała Mroczka przyjmie propozycję zamieszkania u swojej szefowej. Okaże się jednak, że planuje ona coś razem z żoną Pawła. Zapowiada się więc bardzo interesująca intryga. Ponadto Aneta postanowi wynająć prywatnego detektywa w celu zebrania informacji o Karolinie Kubiak. Poufne informacje będą przechodzić z ust do ust, wywołując niemały zamęt w życiu wielu postaci. A to dopiero początek. Trzeba przyznać, że scenarzyści robią, co mogą, aby zaserwować widzom masę zaskoczeń. Do obsady dołączy także mąż Barbary Kurdej-Szatan.

Ślub w „M jak Miłość”

Dodatkowej pikanterii premierze nowych odcinków serialu dodał Marcin Mroczek, który na swoim profilu na Instagramie dodał zdjęcie z kościoła w towarzystwie Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświęcimskiego odgrywających rolę Andrzejka i Marzenki. Czy serialowa para w końcu weźmie ślub? Fani już składają bohaterom gratulacje za pośrednictwem sieci. A może to tylko żart Mroczka lub zagranie mające na celu zwiększenie zainteresowania widzów? Przekonamy się już niedługo.

RadioZET.pl/MF