Zamknij

Nowy Bond nie został jednak wybrany. Tom Hardy nie zastąpi Daniela Craiga?

15.10.2020 18:21
Nowy Bond nie został jednak wybrany
fot. SplashNews.com/East News

James Bond już wkrótce doczeka się nowej interpretacji. Jednak, wbrew ostatnim doniesieniom, nowy odtwórca roli Agenta 007 nie został jeszcze wybrany. Producenta filmów o Bondzie skomentowała tę kwestię dając pewne wskazówki odnośnie tego, kto mógłby zastąpić Daniela Craiga. Czy są szanse na kobiecą wersję Bonda?

James Bond to jedna z najbardziej ikonicznych postaci w historii kina. Na przestrzeni lat wcielało się w niego wielu aktorów, a najnowsza wersja nosi twarz  Daniela Craiga. Jednak nie na długo. Wiemy, że po premierze filmu  "No czas umierać" Craig zejdzie ze sceny, a jego miejsce zajmie ktoś inny. Kto? Ostatnio w mediach huczało od plotek głoszących, że producenci wybrali już następcę. Okazuje się, że to jednak nieprawda.

"Nie Czas Umierać" - nowy Bond nie został jednak wybrany

Według ostatnich doniesień, następca Daniela Craiga miał otrzymać rolę już w czerwcu. Nowym Bondem miał zostać brytyjski aktor Tom Hardy, co ucieszyło wielu fanów. Główna producentka serii filmów o Agencie 007, Barbara Broccoli, zaprzeczyła jednak tym rewelacjom. Zgodnie z jej oświadczeniem, nowy James Bond nie został jeszcze wybrany. I nie zostanie w najbliższej przyszłości.

Stale powtarzam, że można kochać tylko jedną osobę na raz. Gdy ukaże się film, a od premiery minie odpowiednia ilość czasu, dopiero wtedy będziemy zajmować się przyszłością serii. Na razie nie możemy myśleć o niczym innym poza Danielem.

Barbara Broccoli

Barbara Broccoli wypowiedziała się też w kwestii oczekiwań wobec kandydata do roli Jamesa Bonda. Jasno zaznaczyła, że kolor skóry nie ma dla niej większego znaczenia. Zasugerowała jednak, że płeć już tak i nowy Bond nie będzie kobietą.

To nie musi być biały mężczyzna. Przynajmniej moim zdaniem [...] Powinniśmy tworzyć nowe role dla kobiet, a nie zmieniać męskie postacie w żeńskie.

Barbara Broccoli

"Nie Czas Umierać" - kiedy premiera nowego Bonda?

Premiera filmu "Nie czas umierać" przesuwana była kilkukrotnie. Obecnie debiut nowego filmu o Jamesie Bondzie planowany jest na 2 kwietnia 2021 roku. W roli głównej powróci Daniel Craig. U jego boku wystąpili między innymi: Ana de Armas, Rami Malek, Lashana Lynch, Léa Seydoux i Ben Whishaw. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga.

Posłuchaj podcastu