Zamknij

Nowy James Bond trafi na Netflixa? Cena za film jest kosmiczna

26.10.2020 13:40
Daniel Craig
fot. IMP Features/East News

"Nie czas umierać", czyli najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda, ma ogromnego pecha. Premierę przesuwano kilkakrotnie. Czy film trafi na platformy streamingowe? Nie jest to takie łatwe.

Nowy James Bond trafi na Netflixa? Okazuje się, że sytuacja jest skomplikowana. Przypominamy, że film 'Nie czas umierać" miał mieć premierę w kwietniu 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa przeniesiono ją na jesień. Niestety szybko okazało się, że sytuacja epidemiczna nie pozwala na to, by film wszedł w tym czasie do kin. Premierę przeniesiono na 2021 rok. Czy produkcja trafi ostatecznie na platformę streamingową?

Nowy Bond nie został jednak wybrany. Tom Hardy nie zastąpi Daniela Craiga?

Nowy James Bond trafi na Netflixa? Cena jest wysoka

"Nie czas umierać" ma trafić do kin dopiero wiosną 2021 roku. Warto mieć na uwadze, że data ponownie może ulec zmianie i jest uzależniona od sytuacji pandemicznej na świecie. Jak podaje Onet.pl oraz film.wp.pl - pojawiły się informacje, że produkcja może najpierw trafić na serwisy streamingowe, w tym m.in. na Netflixa. Nie jest to jednak takie proste - powodem ma być kosmiczna cena za film.

Jak podaje "Variety", MGM ma prowadzić rozmowy z Apple+TV oraz Netflixem. Prawa do emisji i dystrybucji filmu mają kosztować aż 600 milionów dolarów, co miałoby zniechęcić szefów platform do dalszych negocjacji. Natomiast producent nowego Bonda wszystkiemu zaprzecza.

Nie będziemy komentować plotek. Film nie jest na sprzedaż. Jego premierę przeniesiono na kwiecień 2021 roku, by widzowie mogli doświadczyć filmu w kinie - przekazał rzecznik wytwórni.

"Nie czas umierać": o czym jest film i kiedy premiera?

"Nie czas umierać" to 25. film o przygodach agenta 007, a zarazem ostatni z udziałem Daniela Craiga. W obsadzie znaleźli się także: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright oraz Ana de Armas i Rami Malek.

A co się wydarzy w filmie? Tym razem James Bond zamierza przejść na emeryturę. Plany krzyżuje jego przyjaciel z CIA, który prosi go o pomoc w odbiciu porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

Premiera jest zapowiedziana na 2 kwietnia 2021 roku. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Zobacz także:  James Bond trafi na HBO GO. Które filmy o agencie 007 pojawią się na platformie? 

RadioZET.pl/Onet.pl/Wp.film.pl