Zamknij

Nowy film M. Night Shyamalana z oficjalnym tytułem i datą premiery. O czym opowie? [WIDEO]

14.10.2021 12:59
M. Night Shyamalan
fot. KENA BETANCUR/AFP/East News

Studio Universal Pictures zdradziło tytuł nowego filmu M. Night Shyamalana. Nadchodząca produkcja otrzymała też datę premiery. O czym opowie dzieło twórcy "Szóstego zmysłu"?

M. Night Shyamalan pracuje nad kolejnym filmem. Studio odpowiedzialne za produkcję ogłosiło tytuł i datę premiery nadchodzącego dzieła reżysera "Szóstego zmysłu".

Nowy film M. Night Shyamalana z oficjalnym tytułem

O reżyserze znanym z "Szóstego zmysłu", "Znaków" czy "Split" powiedziano już bardzo dużo - zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym sensie. Filmowiec ma swój unikalny styl i środki formalne, które stosuje. Prawdopodobnie w podobnym tonie zostanie utrzymana nadchodząca produkcja M. Night Shyamalana.

W 2021 roku do kin wszedł thriller "Old". Reżyser nie zwalnia jednak tempa i pracuje nad kolejnymi filmami. Jak podaje Deadline, studio Universal Pictures zdradziło oficjalny tytuł nadchodzącej produkcji Shyamalana. Film będzie nazywał się "Knock at the Cabin". Na razie nie ujawniono niczego na temat fabuły, ale prawdopodobnie nie zabraknie trzymającej w napięciu atmosfery i zaskakujących zwrotów akcji. Fani reżysera mają więc na co czekać.

"Knock at the Cabin": kiedy premiera nowego filmu M. Night Shyamalana?

Tytuł produkcji to jednak niejedyna nowa informacja na temat kolejnego filmu Shyamalana. Zdradzono również datę premiery "Knock at the Cabin". Reżyser zamieścił na swoim Twitterze krótkie wideo, będące pierwszym teaserem filmu.

W zapowiedzi słyszymy tytułowe pukanie do drzwi chatki, a następnie pojawia się data premiery - 3 lutego 2023 roku. Na "Knock at the Cabin" trochę więc jeszcze poczekamy. Na razie nadchodzący film Shyamalana nie ma konkurencji, co prawdopodobnie zmieni się w ciągu nadchodzących tygodni. Póki co największym jak dotąd zapowiedzianym hitem na luty 2023 roku jest produkcja Marvela "Ant-Man i Wasp: Quantumania", która trafi do kin kilka tygodni po "Knock at the Cabin" - 17 lutego.

RadioZET.pl/Deadline/Twitter