Zamknij

Nowy odcinek „Kuby Wojewódzkiego” już dziś. Kto będzie gościem?

Redakcja
04.09.2018 12:05
Nowy odcinek „Kuby Wojewódzkiego” już dziś. Kto będzie gościem?
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Show „Kuba Wojewódzki” stale przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Gwiazdor TVN już dziś wieczór porozmawia z kolejnym ciekawymi gośćmi. Kto tym razem wystąpi w programie?

Kuba Wojewódzki po raz kolejny będzie zaskakiwał nietuzinkowymi pytaniami i często kontrowersyjnymi opiniami. Już dzisiaj o 22.30 na antenie stacji TVN kolejny odcinek lubianego show. Jak zwykle na widzów czeka spora dawka humoru oraz ciekawi rozmówcy, którym prowadzący z pewnością zada kilka interesujących pytań. Kogo tym razem zobaczymy w programie?

Kto tym razem u Kuby Wojewódzkiego?

Dziennikarz TVN na swoją kanapę postanowił tym razem zaprosić trzech aktorów, którzy znaleźli się w obsadzie nowej kinowej produkcji „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Na pytania showmana odpowiadać będą: Maciej Zakościelny, Krzysztof Kwiatkowski oraz Nikodem Rozbicki. Kto wie, może bohaterowie zdradzą kilka sekretów z planu polskiej produkcji opowiadającej historię bohaterskich lotników?

Jako drugi gość wystąpi osoba, która z pewnością może stawać z Kubą w szranki w kategorii poczucia humoru. Kacper Ruciński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów wykonujących stand-up. Jego występy cieszą się dużą popularnością między innymi na kanale Youtube. Czy panowie będą dyskutować wyłącznie merytorycznie? Czy może zetrą się w pojedynku na żarty? O tym widzowie przekonają się już dziś o 22.30.

RadioZET.pl/MF