Zamknij

Nowy papież: Serial z Malkovichem już niedługo na HBO. Znamy datę!

Roksana Orlicka
05.12.2019 16:32
Nowy papież szczegóły serialu HBO
fot. YouTube/HBO Polska

"Nowy papież" to wyczekiwana kontynuacja serialu Paola Sorrentina, którego akcja rozgrywa się za murami Watykanu. Co się wydarzy w nowym sezonie i kogo zobaczymy w obsadzie? Zdradzamy również, kiedy serial trafi na platformę HBO.

"Nowy papież" z Law i Malkovicem w HBO - kiedy premiera? "Nowy papież" to kontynuacja serialu "Młody papież" z 2017 roku. Za reżyserię ponownie jest odpowiedzialny laureat Oscara - Paolo Sorrentino. Kiedy trafi na platformę HBO, a kiedy do telewizji? Kto znalazł się w obsadzie i czego się spodziewać? Odpowiadamy!

Nowy papież: fabuła i obsada serialu HBO

"Nowy papież" to serial, który odsłania kulisy tego, co dzieje się za murami Watykanu. Pokazuje on wady działania Stolicy Apostolskiej i nikogo nie oszczędza. "Nowy papież" udowadnia, że duchowni są tylko ludźmi, a ich życie jest co najmniej skomplikowane. 

W poprzednim sezonie papież Lenny Belardo (Jude Law) zapada w śpiączkę. Z tego powodu zostaje wybrany nowy przedstawiciel Kościoła, sir John Brannox (John Malkovich). To wyrafinowany arystokrata, który przyjmuje imię Jana Pawła III. Nowy papież skrywa wiele tajemnic i ma pewną słabość. Zdaje on sobie również sprawę, że nie będzie łatwo zastąpić poprzedniego papieża. Co więcej, do tej pory ustalona w kościele hierarchia może zostać zaburzona. 

Zobacz także: HBO w grudniu. Na platformie pojawi się między innymi "Wataha" i "Harry Potter". Co jeszcze można zobaczyć?

Poniżej można obejrzeć oficjalną zapowiedź "Nowego papieża" HBO:

W rolach głównych zobaczymy wspominanych aktorów. Warto wspomnieć, że w obsadzie znaleźli się również Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier i Maurizio Lombardi. Co więcej, w serialu "Nowy papież" gościnnie wystąpią Sharon Stone i Marilyn Manson.

Nowy papież: data premiery serialu na HBO

Premiera serialu "Nowy papież" na HBO jest zaplanowana na styczeń 2020 roku. Serial "New Pope" pojawi się na platformie HBO GO już 10 stycznia, natomiast premierę na HBO będzie miał 14 stycznia. Serial będzie się składał z 9 odcinków.

Zobacz także: Nowy papież - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest kontynuacja serialu "Młody papież"?

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Nowego papieża"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Wprost.pl/RO