Zamknij

Nowy program Agaty Młynarskiej w TVN Style

Redakcja
28.06.2018 14:07
Nowy program Agaty Młynarskiej w TVN Style
fot. EAST NEWS

Agata Młynarska to niezwykle doświadczona dziennikarka, która współpracowała już z wieloma stacjami telewizyjnymi. Teraz poprowadzi autorski program w TVN Style. Stacja pragnie wykorzystać jej ogromne doświadczenie medialne.

Agata Młynarska to prawdziwa medialna osobowość. Jej kariera w telewizji rozwija się nieprzerwanie od lat 90. Zaczynała od współpracy z Telewizją Polską, następnie była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu, prowadząc między innymi szereg koncertów i festiwali. Później na krótko powróciła do TVP, aby ostatecznie zostać dyrektorem do spraw rozwoju kanału DLC podlegającego Discovery. Przed nią jednak kolejne zawodowe wyzwanie.

Discovery i TVN łączą portfolio

Discovery, które przejęło grupę TVN, nie mogło nie wykorzystać tak doświadczonej oraz lubianej dziennikarki i złożyło jej bardzo interesującą propozycję. Od wtorku możemy oglądać na antenie TVN Style nowy program prowadzony przez Młynarską. „Zmiana pełną parą” to show, w którym gwiazda stara się pomóc małżeństwom w pozbyciu się związkowej rutyny i odkryciu siebie na nowo. Małżonkowie zostaną rozdzieleni i poddani między innymi zmianie wizerunku. Przeprowadzą także szereg poważnych, emocjonalnych rozmów, które pozwolą im otworzyć się na siebie oraz partnera. Na koniec odmienione małżeństwo spotyka się na kolacji i wymienia listami, w których szczerze wyznaje sobie uczucia.

Jednak autorski program to niejedyne zadanie stojące przed Agatą Młynarską. Według biura prasowego TVN i Discovery ma ona zostać pełnoprawną twarzą TVN Style i wspierać także projekty programowe i biznesowe stacji. Z pewnością ogromne doświadczenie, jakie zdobywała przez lata, pozwoli jej podołać temu odpowiedzialnemu zadaniu.

RadioZET.pl/MF