Zamknij

Nowy program Roberta Janowskiego? Wymowne zdjęcie piosenkarza

Redakcja
30.08.2018 10:07
Nowy program Roberta Janowskiego? Wymowne zdjęcie piosenkarza
fot. facebook.com/RobertJanowskiOfficial

Po odejściu Roberta Janowskiego z programu „Jaka to melodia” fani piosenkarza zastanawiali się, czy jeszcze obejrzą go w telewizji. Zdjęcie, które Janowski zamieścił w mediach społecznościowych kilka dni temu, wydaje się nie pozostawiać wątpliwości. Czy niedługo zobaczymy nowy program z jego udziałem?

Chyba najgłośniejszym wydarzeniem związanym z nową ramówką TVP jest kwestia zmian, jakie nastąpiły w popularnym programie „Jaka to melodia”. Uwielbiane przez widzów muzyczne show przeszło gruntowną metamorfozę. Największym szokiem było jednak odejście Roberta Janowskiego, który przez 21 lat pełnił funkcję prowadzącego. TVP oficjalnie ogłosiło, że zastąpi go piosenkarz Norbi. Pojawiły się jednak opinie, że Janowski nie będzie musiał długo czekać na nową propozycję. Czyżby już niedługo na ekranach pojawił się kolejny program z jego udziałem? Wiele na to wskazuje.

Zdjęcie Roberta Janowskiego z planu nowego programu?

W niedzielę na profilu Janowskiego pojawiło się zdjęcie piosenkarza stojącego przy pianinie. Ubrany w garnitur Robert uśmiecha się do swoich fanów. Jednak najbardziej wymowny jest podpis, jaki artysta umieścił pod fotografią.

„Jak myślicie? Jaka to muzyka? Idzie nowe”.

Pod spodem umieścił wymowne hasztagi: #comingsoon, #jakatomuzyka, #damyradę, #secret. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Sądząc po komentarzach, wielbiciele Janowskiego nie mają wątpliwości, że chodzi o nowy program z jego udziałem.

„Pewnie coś swingowego, a dodatkowo około międzywojennego. Zresztą, co by nie było i tak super, że się Pan nie poddał”.

„Rozumiem, że decyzja zapadła? Możemy już gratulować? Chętnych do oglądania nie braknie. Co mogę zasugerować to sobotnie wieczory”.

„Panie Robercie. Budzi Pan nadzieję na nowy program z Panem. A ja na to czekam. I wielu innych fanów Pana. Będzie na pewno sukces! Tego życzę z całego serca”.

To tylko niektóre z komentarzy pod zdjęciem. Do tej pory zareagowało na nie ponad 1800 osób. Miejmy nadzieję, że fotografia to nie tylko żart Roberta, ale zapowiedź jego powrotu to telewizji. Ciekawe również, czy miałby być to powrót do TVP.  A może Janowskim zainteresowała się inna stacja?

Post Roberta Janowskiego
fot. facebook.com/RobertJanowskiOfficial

RadioZET.pl/MF