Zamknij

Wirtualne Media: Nowy prowadzący ''Jaka to melodia''. Ujawniono nazwisko

Redakcja
17.08.2018 20:34
Robert Janowski
fot. East News

Kto zastąpi Roberta Janowskiego w roli prowadzącego program ''Jaka to melodia''? Jak dowidział się nieoficjalnie portal Wirtualne Media, nowym gospodarzem muzycznego teleturnieju ''Jedynki'' będzie Norbi. 

„Jaka to melodia” to teleturniej, który swój sukces w dużej mierze zawdzięcza postaci Roberta Janowskiego. Okazuje się, że zapowiadane przez TVP zmiany dojdą do skutku i program „Jaka to melodia?” po przerwie wakacyjnej pojawi się w nieco zmienione formule

Menedżerka Monika Janowska w rozmowie z Wirtualnemedia.pl potwierdziła, że z dalszego prowadzenia programu zrezygnował Robert Janowski. - Nie może się podpisać pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przez lata przyzwyczaił widzów TVP - uzasadniała.

Nowy prowadzący ''Jaka to melodia''

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym gospodarzem programu miała zostać Halina Mlynkova, ale w ostatniej chwili zrezygnowała w udziału w projekcie. Ostatecznie funkcję prowadzącego ''Jaka to melodia'' przejmie Norbert „Norbi” Dudziuk. 

Zobacz także

Jesienne odcinki muzycznego teleturnieju zyskają nową scenografię i oprawę. W programie pojawią się również piosenki disco polo. 

„Jaka to melodia” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych teleturniejów muzycznych w historii krajowej telewizji. Emitowane od września 1997 roku show podbiło serca widzów i niezmiennie gromadzi przed telewizorami rzesze. 

RadioZET.pl/Wirtualne Media/DG