Zamknij

Nowy sezon „Top model”. Co zmieniło się w formule programu?

Redakcja
04.09.2018 13:36
Nowy sezon „Top model”. Co zmieniło się w formule programu?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Po wakacjach widzowie mogą oglądać nowy, siódmy już sezon modowego show „Top Model”. Uczestnicy po raz kolejny będą walczyć o lukratywny kontrakt i duże pieniądze. Kiedy emitowane będą odcinki? Jakie zmiany nastąpiły w programie?

Po wakacjach na ekrany wraca wiele popularnych programów telewizyjnych. W kategorii formatów związanych z modą zdecydowanym faworytem widzów jest z pewnością „Top Model”. Świadczyć może o tym fakt, że właśnie rozpoczęła się emisja siódmego już sezonu. W programie zaszły również zmiany, które mogą mieć duże znaczenie.

„Top Model” zmienia kryteria oceny?

Do siódmego sezonu miała zgłosić się rekordowa liczba kobiet i mężczyzn pragnących zabłysnąć w świecie modelingu. Nie bez znaczenia jest również nagroda dla osoby, która otrzyma tytuł Top Model. Międzynarodowy kontrakt, sesja dla magazynu „Glamour” oraz 100 tysięcy złotych z pewnością odmienią życie zwycięzcy lub zwyciężczyni.

Premierowy odcinek nowej serii programu został wyemitowany w poniedziałek, 3.09.2018. Prezentowano w nim relacje z przesłuchań, które przeprowadzane były w pięciu miastach w Polsce. W siódmym sezonie jury ma w większym stopniu stawiać na różnorodność i charyzmę uczestników, a mniej rygorystycznie traktować kwestię rozmiaru czy wzrostu. Daje to większe szanse na zaistnienie osobom przebojowym i ciekawym, a niekoniecznie mieszczących się w modowych kanonach. Ma to być odpowiedź na zmianę standardów, jaka następuje w świecie modelingu.

Kolejny odcinek „Top Model” widzowie będą mogli obejrzeć w poniedziałki o 21.30 na antenie TVN. Najbliższa emisja odbędzie się 10.09.2018. Dodatkowe materiały będą z kolei publikowane za pośrednictwem serwisu Player.pl.

W skład jury wchodzą: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Sokołowska. Show prowadzi Michał Piróg.

RadioZET.pl/MF