Zamknij

Maratony horrorów z serii "Obecność" w polskich multipleksach. Wiemy, gdzie i kiedy się odbędą!

02.06.2021 14:28
Maratony horrorów z serii "Obecność" w polskich multipleksach. Wiemy, gdzie i kiedy się odbędą!
fot. materiały prasowe Multikino

Z okazji premiery horroru "Obecność 3: Na rozkaz diabła" polskie multipleksy postanowiły zorganizować maratony całej serii "Obecności". Kiedy się odbędą? Zdradzamy szczegóły.

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to jedna z największych premier tego lata, a przy okazji kontynuacja popularnej serii horrorów z uniwersum "Obecności". Dla tych, którzy nie widzieli poprzednich odsłon (lub pragną je sobie odświeżyć) mamy świetne wieści. Multikino i Cinema City zorganizowały maratony wszystkich trzech części "Obecności", łącznie z "Na rozkaz diabła". Szczegóły poniżej.

Zobacz także

"Obecność" - maratony w Multikino i Cinema City

Premiera "Obecność 3: Na rozkaz diabła" to idealny moment na spędzenie całej nocy ze słynnym małżeństwem demonologów. Polskie multipleksy postanowiły sprawić niespodziankę swoim klientom i zorganizować maratony wszystkich trzech części horroru

Multikino ogłosiło, że "NMF: Maraton Obecność" (podczas którego obejrzymy "Obecność", "Obecność 2" oraz premierowo "Obecność 3: Na rozkaz diabła") odbędzie się już 11 czerwca 2021 roku o godzinie 22:00. Informacja ta dotyczy wszystkich placówek w Polsce, z wyłączeniem Multikina Stary Browar, Sopot, Młociny i Pruszków. Przedsprzedaż biletów, które będzie można nabyć w kinie oraz przez internet na stronie Multikina, rozpocznie się najwcześniej 4 czerwca 2021 roku.

Zgodnie z regulaminem, w wydarzeniu mogą uczestniczyć: osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział, osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) - posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział oraz osoby w wieku poniżej 16 roku życia - będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu). Każdy z uczestników jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. Przedstawiciele Multikina postanowili również podzielić się wytycznymi w kwestii przebywania na terenie ich placówek, udostępniając poniższe wideo:

Maraton "Obecności" w Cinema City również odbędzie się w piątek 11 czerwca 2021 roku o godzinie 22:00. Bilety można nabyć na stronie internetowej Cinema City. Koszt takiego biletu wynosi 32 zł w Warszawie i 30 zł w pozostałych miastach Polski. Mamy jednak świetne wieści dla posiadaczy karty Unlimited - oni na noc grozy wchodzą za darmo.

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - o czym opowie horror?

Tym razem twórcy horroru nie zabiorą nas do nawiedzonego domu, a na salę rozpraw. "Obecność 3: Na rozkaz diabła" opowie bowiem autentyczną historię młodego mężczyzny imieniem Arne, który w latach 80. XX wieku oskarżony został o morderstwo. Zapewniał jednak o swojej niewinności twierdząc, że zbrodni dokonała demoniczna siła, która wstąpiła w jego ciało. W udowodnieniu prawdziwości jego słów usiłowali pomóc mu słynni Warrenowie. Więcej o tej sprawie przeczytacie pod poniższym linkiem.

Zobacz także

W rolach głównych powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. Oprócz nich na ekranie zawitają między innymi Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard, Charlene Amoia oraz Sterling Jerins. "Obecność 3: Na rozkaz diabła" jest pierwszym filmem z serii, którego nie wyreżyserował James Wan. Zastąpił go bowiem twórca horroru "Topielisko. Klątwa La Llorony" (również z tego uniwersum), Michael Chaves.

QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Który z tych filmów nie należy do uniwersum "Obecność"?

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Multikono/Cinema City