Zamknij

Oburzona Kasia Smutniak u Kuby Wojewódzkiego. "Tu zawsze tak jest, czy tylko dzisiaj?"

Redakcja
28.11.2018 13:44
Oburzona Kasia Smutniak u Kuby Wojewódzkiego. "Tu zawsze tak jest, czy tylko dzisiaj?"
fot. Instagram:@ksmutniak

Kasia Smutniak to polska aktorka, która zrobiła karierę we Włoszech. W programie Kuby Wojewódzkiego promowała film o Silvio Berlusconim, w którym zagrała jedną z głównych ról. W pewnym momencie w studio pojawiła się "wodzianka" Wojewódzkiego. Smutniak nie kryła swojego oburzenia.

Katarzyna Smutniak to urodzona w Pile aktorka, która na stałe mieszka we Włoszech. To właśnie tam rozwinęła się jej aktorska kariera. Obecnie Kasia uznawana jest przez wielu włoskich krytyków za najbardziej wszechstronną aktorkę tamtejszego przemysłu filmowego. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt ról telewizyjnych i filmowych. Została uhonorowana Złotym Globem za rolę w filmie "Nelle tue mani" z 2007 roku. Doskonale radziła sobie również jako modelka. Została między innymi twarzą ekskluzywnej marki Giorgio Armani w kampanii perfum "Idole d'Armani". We wtorek aktorka była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie wszystkie elementy show przypadły jej do gustu.

Kasia Smutniak oburzona programem Wojewódzkiego?

Kasia Smutniak pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, by promować o wchodzącym do kin filmie "Oni" w reżyserii nagrodzonego Oscarem Paolo Sorrentino. Jest to historia jednego z największych skandali obyczajowych, dotyczącego byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego. Smutniak zagrała w nim jedną z głównych ról, za którą otrzymała nagrodę Złotej Taśmy.

Gdy temat produkcji zszedł na drugi plan, aktorka opowiedziała o nieudanym tatuażu, jaki nosi na plecach.

- Robiłam sobie tatuaż na plecach, trwało to cztery godziny. Ból był okropny! Wróciłam do domu, zrobiłam sobie zdjęcie i wysłałam je przyjaciółce. Powiedziała, że mam fajny napis i zaczęła go czytać. Ja na to, że to nie taki napis powinien być. Byłam wściekła!

Kuba Wojewódzki i goście
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Kasia Smutniak zarzuca Wojewódzkiemu seksizm

Naprawdę gorąco zrobiło się jednak, gdy na kanapie obok aktorki usiedli kolejni zaproszeni przez Wojewódzkiego goście: Mamed Chalidow i Eryk Lubos. W tym momencie pojawiła się również "wodzianka", czyli skąpo ubrana modelka, która w programie Kuby przynosi gościom wodę. Kasia Smutniak nie kryła swojego oburzenia. Między nią a prowadzącym wywiązał się dialog.

- To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj? - zapytała Smutniak.

- Ale o co Ci chodzi? Sama się zgodziła, sama się zgłosiła, nawet sama sobie płaci - ripostował Wojewódzki.

- A tak było super. Tak nam się miło rozmawiało - odpowiedziała aktorka.

- Myślisz, że jest niewolnikiem?! To wolna kobieta - próbował bronić się Kuba, jednak Kasia była niewzruszona.

- Ale ta era się już skończyła! - podsumowała udział "wodzianki" w programie.

Następnie rozmowa zeszła na temat udziału Chalidowa i Lubosa w filmie "Underdog". Widzowie jednak nie szczędzili komentarzy, w których chwalili Smutniak za interwencję w sprawie seksistowskich praktyk na planie programu Wojewódzkiego.

Katarzyna Smutniak
fot. Instagram:@fneviani

RadioZET.pl/MF