Zamknij

Odwilż: nowy polski serial od HBO. Tworzy go ekipa „Watahy”

Sylwia Bagińska
13.12.2019 16:00
HBO nowy serial Odwilż
fot. shutterstock

„Odwilż” to nowa propozycja od HBO. Kryminał zostanie nakręcony przez twórców „Watahy”. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące „Odwilży”.

Odwilż: kiedy premiera nowego serialu HBO

„Odwilż” to nowa propozycja od znanej platformy streamingowej HBO. Za reżyserię odpowiada Xawaery Żuławski, który w swoim dorobku artystycznym ma takie dzieła jak: „Chaos” i „Wojna polsko-ruska”. Scenariusz do serialu napisała Marta Szymanek.

HBO zapowiedziało, że „Odwilż” będzie składała się z sześciu odcinków. Akcja serialu będzie rozrywała się w Szczecinie.

Data premiery „Odwilży” nie jest jeszcze znana. Zdjęcia do najnowszej produkcji HBO ruszą w drugiej połowie stycznia 2020 roku.

Zobacz także: Wataha, sezon 4 - kiedy nowe odcinki serialu HBO i czy będzie czwarty sezon?

Odwilż: o czym będzie nowy polski serial HBO?

Znana popularna platforma streaminogowa ogłosiła, że pracuje nad nowym polskim serialem. Będzie to kryminał - w roli głównej trzydziestoparoletnia policjantka.

Tym razem zaprosimy widzów do świata trzydziestoparoletniej policjantki. W produkcji pod bardzo atrakcyjną warstwą kryminalną skrywa się znacznie więcej – głęboko humanistyczna i boleśnie dotkliwa historia o rzeczach najtrudniejszych - żałobie, jej przechodzeniu, poczuciu pozostawienia i osamotnienia - mówi Bogumił Lipski cytowany przez HBO Polska.

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "Odwilż"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB