Zamknij

Ojciec Mateusz: to koniec serialu? Główny bohater może umrzeć

Maciej Friedrich
12.12.2019 14:38
Ojciec Mateusz: to koniec serialu? Główny bohater może umrzeć
fot. Mateusz Jagielski/East News

Fani serialu "Ojciec Mateusz" mają powody do obaw. W jednym z nowych odcinków grany przez Artura Żmijewskiego ksiądz ma zostać postrzelony. Jego stan ma być ciężki i nie wiadomo czy uda mu się przeżyć. Czy to koniec detektywa w sutannie?

"Ojciec Mateusz" to serial, który zyskał grono oddanych fanów. Przygody księdza Mateusza Żmigrodzkiego, który pomaga sandomierskiej policji w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, okazały się strzałem w dziesiątkę. Widzowie nie wyobrażają sobie produkcji bez ulubionych bohaterów, z którymi od 2008 roku zdążyli się zżyć. Niestety, fani detektywa w sutannie mają powody do obaw. Jak informuje portal Popularne seriale, w 12. odcinku 22. sezony "Ojca Mateusza" dojdzie do dramatycznej sytuacji.

 Dyskryminacja muzułmanów w "Ojcu Mateuszu"? TVP odpowiada na doniesienia "Wyborczej"

Ojciec Mateusz: główny bohater zostanie ciężko ranny. To koniec serialu?

W czwartek 19 grudnia TVP 2 wyemituje 12. odcinek nowego sezonu "Ojca Mateusza". Scenarzyści zaplanowali dla widzów ogromną dawkę emocji. Księdza odwiedzi Sylwester Warecki, który wyzna, że został uwiedziony przez autostopowiczkę, która zostawiła w jego samochodzie notatnik. Zaproponuje Mateuszowi spotkanie w sandomierskich katakumbach, by mógł spojrzeć w notatki kobiety. Zaniepokojony Żmigrodzki poprosi swoją gospodynię Natalię (w którą wciela się Kinga Preis), by wybrała się z nim. Przeczucie jak zwykle nie zawiedzie bohatera. Mężczyzna zacznie grozić księdzu bronią, a następnie wystrzeli w jego stronę.

Gdy do katakumb dotrą policjanci, zastaną Mateusza leżącego na ziemi. Żmigrodzki zostanie ciężko ranny, a jego życie będzie wisieć na włosku.

Czyżby producenci postanowili uśmiercić uwielbianą przez widzów postać? Od pewnego czasu pojawiają się informacje, że grający Mateusza Artur Żmijewski ma dość pracy na planie serialu. Gdyby zdecydował się odejść, jego wątek musiałby zostać zakończony lub w produkcji musiałby pojawić się jego następca.

 Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" wzięła ślub! Pochwaliła się zdjęciem z bajecznej ceremonii

Zagłosuj

Oglądasz "Ojca Mateusza"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/popularneseriale.pl/MF