Zamknij

"Ojciec": nominowany do Oscara 2021 film doczeka się kontynuacji. W roli głównej Hugh Jackman

14.04.2021 16:41
"Ojciec": nominowany do Oscara 2021 film doczeka się kontynuacji. W roli głównej Hugh Jackman
fot. Rex Features/East News

"Ojciec" z Anthonym Hopkinsem powalczy w tym roku o Oscara. Ogłoszono również powstanie kontynuacji z Hugh Jackmanem i Laurą Dern w rolach głównych. Co wiemy o filmie "The Son"?

"Ojciec"Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman to jeden z faworytów w wyścigu po Oscary 2021. Film okazał się wielkim sukcesem i już dziś wiemy, że powstanie kontynuacja. W rolach głównych wielkie gwiazdy! Co już wiemy o "The Son"?

"Ojciec" - nominowany do Oscara 2021 film doczeka się kontynuacji

Florian Zeller, twórca oscarowego "Ojca", rozpoczął pracę nad kontynuacją filmu. "The Son" będzie adaptacją drugiej części trylogii sztuk scenicznych Zellera i opowie historię Petera i Emmy - małżeństwa, którego przyszłość zawisa na włosku, gdy w ich życiu pojawia się była żona mężczyzny i ich nastoletni syn.

W rolach głównych wystąpią Hugh Jackman (seria "X-Men") jako Peter i Laura Dern ("Wielkie kłamstewka", "Historia małżeńska") jako jego była żona.

"Ojciec" - kiedy premiera kontynuacji?

Na obecną chwilę nie ujawniono planowanej daty premiery filmu "The Son". Reżyseruje ponownie Florian Zeller, który wraz z Christopherem Hamptonem napisze również scenariusz. Za produkcję odpowiadają zaś Iain Canning, Emilie Sherman, Joanna Laurie oraz Christiophe Spadone.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com