Zamknij

Olga Kalicka odejdzie z "M jak Miłość"? Co dalej z postacią Justyny?

Redakcja
20.09.2018 12:25
Olga Kalicka odejdzie z "M jak Miłość"? Co dalej z postacią Justyny?
fot. Instagram:@olgakalicka

Na początku września Olga Kalicka poinformowała fanów, że jest w ciąży. Choć aktorka nie wspominała o zmianach w życiu zawodowym, prawdopodobnie niebawem zniknie z obsady serialu "M jak Miłość". Co stanie się z postacią Justyny?

Olga Kalicka to 25-letnia aktorka, której kariera rozwija się bardzo szybko. Widzowie mogą oglądać ją w roli Magdy w "Rodzince.pl" oraz Justyny w "M jak Miłość". Od niedawna realizuje się także w roli prowadzącej tanecznego show "World of Dance". Poza karierą zawodową Olga ma też powody do radości w życiu prywatnym. Kalicka na początku września 2018 roku poinformowała fanów, że jest w ciąży. I choć nie zapowiadała, że wpłynie to na jej karierę, jedna z odgrywanych przez nią postaci ma zniknąć z ekranu.

Olga Kalicka już nie zagra w "M jak Miłość"?

Jak donosi "Super Express", Olga Kalicka na stałe zniknie z obsady "M ja Miłość". Odgrywana przez nią Justyna nie miała w Grabinie łatwego życia. Po zabiciu w obronie własnej Maćka przeżywała bardzo trudne chwile. Dodatkowo młodą nauczycielkę nadal prześladuje Mateusz (w tej roli Krystian Domagała). Pod wpływem stresu dziewczyna postanowi porozmawiać z Markiem (Kacper Kuszewski) i zrezygnuje z dalszej pracy. Jakby mało było tragedii, tego samego dnia umrze jej mama. Załamana Justyna postanowi opuścić nie tylko szkołę, ale i wyjechać z Grabiny.

Nie wiadomo czy odejście Olgi Kalickiej z obsady "M jak Miłość" jest ściśle związane z ciążą aktorki. Możliwe jednak, że chce mieć więcej czasu na odpoczynek.

"M jak Miłość" widzowie mogą oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:50 na antenie TVP2.

RadioZET/se.pl/MF