Zamknij

Olga Kalicka z „Rodzinki.pl” wystąpiła w rozbieranej scenie

Redakcja
24.08.2018 13:58
Olga Kalicka z „Rodzinki.pl” wystąpiła w rozbieranej scenie
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Olga Kalicka w „Rodzince.pl” wciela się w Magdę, sympatyczną dziewczynę Tomka Boskiego. Przed aktorką jednak kolejne zawodowe wyzwanie. Dostała rolę w nowym rosyjskim serialu. Na castingu czekało ją jednak zaskoczenie. Musiała zagrać w rozbieranej scenie.

Olga Kalicka to aktorka, którą widzowie najmocniej kojarzą z rolami serialowymi. Sympatyczna 25-latka wciela się między innymi w Magdę, dziewczynę Tomka w serialu „Rodzinka.pl”.  Możemy ją także oglądać w „M jak Miłość” jako Justynę Górską. Olga ma również za sobą występ w szóstej emitowanej przez Polsat edycji „Tańca z gwiazdami”, w której jej tanecznym partnerem był Rafał Maserak. Para zajęła w programie drugie miejsce. Kariera Kalickiej rozwija się w szybkim tempie, a teraz nabrała międzynarodowego charakteru. Olgę będziemy bowiem mogli zobaczyć w jednej z głównych ról w nowym rosyjskim serialu.

Olga Kalicka w rozbieranych scenach

Olga zagra w serialu „Boris Godunov”, którego akcja rozgrywa się na przełomie XVI i XVII wieku. Wcieli się w Marynę Mniszech, polską szlachciankę, która została koronowana na carycę Rosji. Urząd pełniła jednak zaledwie kilkanaście dni. Zdjęcia do produkcji kręcone są w Moskwie.

Podobno reżyser serialu był zachwycony talentem Olgi i ta nie miała problemu z otrzymaniem angażu. Nie obyło się jednak bez stresu, ponieważ Kalicka w trakcie nagrań próbnych dowiedziała się, że czekają ją sceny rozbierane. Jak wyznała „Faktowi” 25-latka, było to dla niej duże wyzwanie.

– To było straszne! Trudno jest, zwłaszcza kobietom, stłumić w sobie myśl, czy dobrze wygląda, czy jest naturalna... Dopiero po słowie „akcja” te wątpliwości znikają, bo wtedy nie jest się już sobą, tylko odgrywaną postacią – opowiadała w wywiadzie.

Pewności siebie na pewno dodała jej ostatnia sesja zdjęciowa w bieliźnie, którą udostępniła na swoim profilu na Instagramie.

Dla młodej aktorki rola w zagranicznej produkcji to z pewnością wielka szansa. Kto wie, być może Olgę obejrzymy niedługo w pełnometrażowym rosyjskim filmie?

RadioZET.pl/MF