Zamknij

„Once Upon a Time in Hollywood”: Wiemy, kto zagra Charlesa Mansona

Redakcja
30.08.2018 13:01
„Once Upon a Time in Hollywood”: Wiemy, kto zagra Charlesa Mansona
fot. Instagram:@onceuponatimeinhollywood

„Once Upon a Time in Hollywood” to jeden z najbardziej oczekiwanych obrazów kinowych. Quentin Tarantino na fotelu reżysera, gwiazdorska obsada oraz polski aktor w jednej z głównych ról wydają się przepisem na sukces. Niedawno ogłoszono także odtwórcę roli Charlesa Mansona.

Nowa produkcja słynnego reżysera Quentina Tarantino wzbudza szczególne zainteresowanie Polaków z kilku powodów. Po pierwsze, będzie opowiadać historię związaną z jednym z największych polskich reżyserów i jego żoną. Po drugie, od wczoraj wiemy, że w rolę Romana Polańskiego wcieli się polski aktor. Wraz z nim w produkcji wystąpią prawdziwe gwiazdy, takie jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie. Fabuła filmu skupia się wokół brutalnego morderstwa, którego ofiarą padła Sharon Tate, żona Polańskiego. Zbrodni dopuścili się członkowie sekty dowodzonej przez Charlesa Mansona. Wiemy już, kto wcieli się w przywódcę zbrodniczej grupy „Rodzina”.

Kto zagra Mansona w filmie Quentina Tarantino

Portal The Wrap ogłosił, że w rolę Charlesa Mansona przypadła w udziale australijskiemu aktorowi Damonowi Herrimanowi. Informacje potwierdziło kilka innych dużych amerykańskich serwisów. Herriman najbardziej znany jest z roli w serialu „Justified: Bez przebaczenia”, ale występował również w kilku głośnych filmach, w tym w „Jeźdźcu bez głowy”, „To właśnie seks” czy horrorze „Dom woskowych ciał”. Internauci są zachwyceni wyborem, jakiego dokonał Tarantino. Trudno się dziwić, aktor rzeczywiście jest bardzo podobny do słynnego amerykańskiego psychopaty.

Pojawiła się również informacja, że w rolę Wojciecha Frykowskiego wcieli się rosyjski aktor Costa Ronin. Frykowski był bliskim przyjacielem Sharon Tate, który również poniósł śmierć w masakrze, jaka dokonała się w domu Romana Polańskiego w 1969 roku.

Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” w Stanach Zjednoczonych zapowiedziana została na 26 lipca 2019 roku.

RadioZET.pl/MF