Zamknij

„Once Upon a Time in Hollywood”: pierwsze zdjęcia z planu. Brad Pitt wygląda świetnie

Redakcja
28.01.2019 13:27
„Once Upon a Time in Hollywood”: pierwsze zdjęcia z planu. Brad Pitt wygląda świetnie
fot. Instagram:@vanityfair

Magazyn „Vanity Fair” opublikował pierwsze zdjęcia z planu „Once Upon a Time in Hollywood”, nowego filmu Quentina Tarantino, w którym wystąpi Rafał Zawierucha. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio świetnie prezentują się w strojach z lat sześćdziesiątych.

Once Upon a Time in Hollywood” to nowy film Quentina Tarantino, kontrowersyjnego reżysera odpowiedzialnego za takie hity jak „Pulp Fiction” i „Django”. Obraz ma opowiadać historię dwóch przyjaciół, aktora i kaskadera (w tych rolach Brad Pitt i Leonardo DiCaprio), którzy powracają do Hollywood i próbują ponownie odnaleźć się w przemyśle filmowym. A to wszystko na tle tragedii, jaka wydarzyła się w sierpniu 1969 roku w Los Angeles. Mowa tu o zabójstwie aktorki i modelki Sharon Tate, żony polskiego reżysera Romana Polańskiego. Tate została brutalnie zamordowana w masakrze urządzonej przez członków sekty Chalesa Mansona dwa tygodnie przed planowanym terminem porodu. Zbrodnia wstrząsnęła wówczas całymi Stanami Zjednoczonymi.

ZOBACZ: Charles Manson nie żyje. Miał 83 lata

Leonardo DiCaprio
fot. Instagram:@vanityfair

Pierwsze zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino

Poza Pittem i DiCaprio w nowym filmie Tarantino zobaczymy także Margot Robbie w roli Sharon Tate, Ala Pacino jako Marvina Shwarza oraz Rafała Zawieruchę, który wcieli się w młodego Romana Polańskiego. Magazyn „Vanity Fair” opublikował pierwsze zdjęcia z planu produkcji. Możemy na nich zobaczyć aktorów w klasycznych dla lat sześćdziesiątych strojach. Trzeba przyznać, że fotografie doskonale oddają ducha tamtych czasów, zwłaszcza Pitt wygląda jak model ze starej amerykańskiej reklamy. Margot Robbie jak zawsze olśniewa uroda i urokiem.

Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” przewidziana została na 26 lipca 2019 roku. Pierwotnie miała mieć miejsce 9 sierpnia, dokładnie w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate, jednak została przełożona.

ZOBACZ: Joanna Kulig i Rafał Zawierucha podbijają Hollywood

Pitt i DiCaprio
fot. Instagram:@vanityfair
Margot Robbie w Once Upon a Time in Hollywood
fot. Instagram:@onceinhollywood

RadioZET.pl/MF