Zamknij

Once Upon a Time in Hollywood. Nowy film Tarantino

Redakcja
02.03.2018 13:39
Brad Pitt
fot. Archiwum Radia ZET

„Once Upon a Time in Hollywood” — podano tytuł nowego, dziewiątego już filmu Quentina Tarantino. Kiedy premiera? Jaka obsada? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Once Upon a Time in Hollywood. Dziewiąty film Tarantino

„Once Upon a Time in Hollywood” przedstawia historię aktora telewizyjnego, który marzy o karierze na wielkim ekranie. Marzenia te podziela jego przyjaciel, kaskader. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Once Upon a Time in Hollywood. Obsada

Jak przystało na Tarantino, w filmie pojawi się cała plejada gwiazd. Leonardo DiCaprio wcieli się w rolę starzejącego się aktora Ricka Daltona. Kumplem i dublerem głównego bohatera będzie Brad Pitt (Cliff Booth). Kto zagra Sharon Tate? Pojawiły się plotki, że może byc to Margot Robbie, nikt jeszcze jednak oficjalnie nie potwierdził tych informacji. Podobnie jak tego, kto zagra Romana Polańskiego — coraz głośniej mówi się o tym, że mógłby być to polski aktor. Na liście potencjalnych aktorów jest też Tom Cruise i oczywiście Samuel L. Jackson.

Zobacz także

Once Upon a Time in Hollywood. Premiera

„Once Upon a Time in Hollywood” trafi do kin 9 sierpnia 2019 roku, dokładnie w dniu 50. rocznicy zabójstwa Sharon Tate i jej przyjaciół. Film zostanie wyprodukowany przez Sony po tym, jak Tarantino rozstał się ze swoim wieloletnim współpracownikiem, Harveyem Weinsteinem. Według Vanity Fair Tarantino liczy na budżet w wysokości 100 milionów dolarów i ma nadzieję, że zacznie kręcić zdjęcia w Los Angeles w czerwcu tego roku.

Warto przypomnieć, że ostatni film Tarantino to „Nienawistna ósemka”. Leonardo DiCaprio ostatnio w kinie można było zobaczyć w filmie „Zjawa”, za rolę w którym otrzymał Oscara. Brada Pitta na wielkim ekranie można było oglądać w filmie „Sprzymierzeni”.

Którego z poniższych filmów NIE nakręcił Quentin Tarantino

Prawdopodobnie będzie to przedostatni film w dorobku amerykańskiego reżysera. Tarantino zapowiedział wcześniej, że w sumie nakręci dziesięć filmów. Na temat tego ostatniego nie wiadomo jeszcze absolutnie nic. Można jedynie przypuszczać, że Tarantino zrobi wszystko, by jego ostatni obraz był niezapomniany.

RadioZET.pl/SI