Zamknij

Opole 2017: Debiuty - głosowanie. Jak głosować? [SMS, aplikacja]

Redakcja
15.09.2017 23:44
Opole 2017 - debiuty głosowanie jak głosować
fot. EAST NEWS/REPORTER

Jak głosować na najlepszego wykonawcę opolskiego koncertu "Debiuty"? Sprawdź, jak głosować przez SMS lub specjalną aplikację!

Głosowanie w koncercie "Debiuty" w Opolu rozpoczęło się wraz z pierwszym występem. Tuż przed każdym utworem prowadzący prezentują numer, pod którym występuje dany uczestnik. Tego, który najbardziej przypadł nam do gustu, wybierać można przez SMS oraz za pomocą specjalnej aplikacji.

Przypomnijmy, kto wystąpi w koncercie "Debiuty":

BBR&G ("Szmaragdowa mgła"),

Arek Kłusowski ("To już za nami"),

Octavia ("Gdy zamykam oczy"),

Karolina Leszko ("Oboje wiemy"),

Ravel ("Wstawaj"),

Sen ("Wiem"),

Aneta Nayan (dzika karta) ("Nowy dom"),

Leon ("Tylko powiedz"),

Ogień ("Mary Jane"),

Dominika Ptak ("Jak wiatr"),

Moa ("Ile udźwignie niebo"),

Szymon Pejski ("Walizki")

Agnieszka Twardowska ("Północ").

Opole 2017: głosowanie SMS

Aby zagłosować na "swojego" kandydata należy wysłać SMS pod numer 7350, a w treść wpisać cyfrę odpowiednią dla wybranego przez nas uczestnika.

Koszt SMS-a wynosi 3,59 z VAT.

Opole - Debiuty: głosowanie za pośrednictwem aplikacji

Aplikacja do głosowania na swojego faworyta w konkursie "Debiutów" na 54. KFPP w Opolu jest do pobrania za darmo z APPStore oraz GooglePlay. Aby zagłosować należy apkę najpierw zainstalować na urządzeniu mobilnym. Głosowanie na wybranego uczestnika odbywa się tylko podczas jego występu. Aby oddać głos należy wpisać TAK lub NIE.

Wykonawca, który w trakcie Koncertu  w  ramach  audycji  "Debiuty", otrzyma łącznie największą liczbę głosów o treści "TAK" oddanych za pośrednictwem Aplikacji oraz największą ilość głosów SMS wskazujących numer Wykonawcy, zostanie zwycięzcą Konkursu Debiutów Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2017.

RadioZET.pl/TVP.pl/SA