Zamknij

Opole 2017: TRANSMISJA w TV i online - o której i gdzie oglądać?

Redakcja
15.09.2017 16:00
Opole 2017 online
fot. ons.pl

Gdzie oglądać 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej? Sprawdzamy transmisje i streamy wydarzenia.

Transmisja Opola 2017 online i w TV będzie dostępna? Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 września w opolskim amfiteatrze. Na te dni zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń i koncertów. Będą jubileusze: jubileusz Maryli Rodowicz i Andrzeja "Piaska" Piasecznego.

Tradycyjnie w ramach festiwalu w Opolu odbędą się koncerty pod nazwami Premiery oraz Debiuty. W ramach Debiutów zobaczymy m.in. artystów takich jak: Szymon Pejski, Agnieszka Twardowska, BBR&G, Arkadiusz Kłusowski, Karolina Leszko, Octavia, Ravel, Sen czy Aneta Nayan. W koncercie tym zaśpiewają również laureaci wyłonieni z programu TVP 1 "'O! Polskie Przeboje" – Leon, Ogień, Dominika Ptak, Moa, oraz Swiernalis. Debiuty zaplanowane są na 15.09. (20.20).

Z kolei w Premierach wystąpią m.in. Katarzyna Cerekwicka, Zakopower, Lanberry, Pectus, Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz, Formacja Nieżywych Schabuff czy Navi.

W ramach 54. opolskiego festiwalu odbędzie się także noc kabaretowa.

Gdzie oglądać Opole 2017 online i w TV? O której streamy i transmisje? Sprawdzamy aktualne informacje.

Opole 2017: TRANSMISJA w TV

Zwykle festiwal w Opolu transmitowany był przez TVP1. tak też będzie tym razem. Transmisja z pierwszego dnia Opola 2017 w piątek 15 września rozpocznie się o godzinie 20.20. Najpierw zobaczymy koncert jubileuszowy Maryli Rodowicz. Następnie, o godzinie 22.15, rozpocznie się przekaz z koncertu Debiutów, który potrwa około półtorej godziny. W sobotę o tych samych godzinach transmitowane będą odpowiednio koncert Premiery oraz występ Jana Pietrzaka.

Ostatniego dnia festiwal w Opolu 2017 transmitowany będzie również od 20.20 - Od Opola do Opola (koncert z największymi opolskimi przebojami), a o 22.25 rozpocznie się opolskie After Party.

Opole 2017 online stream

Gdzie oglądać Opole 2017 w internecie? Niestety, na żywo wydarzenie transmitowane będzie jedynie w TV. Po festiwalu będzie ono jednak dostępne w serwisie internetowym vod.tvp.pl.

RadioZET.pl