Zamknij

Kolejna afera w w Opolu. Muzyk podważa zwycięstwo Cerekwickiej

Redakcja
23.09.2017 11:39
Kolejna afera w w Opolu. Muzyk podważa zwycięstwo Cerekwickiej
fot. East News

Kasia Cerekwicka wygrała konkurs Premier na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jednak nie wszystkim to zwycięstwo się spodobało.

Kasia Cerekwicka zaprezentowała przed publicznościa piosenkę „Bez Ciebie". Wydawało się, że piosenka jest murowanym hitem, ale nie wszystkim przypadła do gustu. Swoje niezadowolenie wyraził Piotr Iwicki, były dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

– Wygrała mocno faworyzowana przez organizatorów Katarzyna Cerekwicka. Fakt, że dzień wcześniej dano jej pojawić się również na estradzie w samoistnym mini recitalu bezspornie był czymś, co mogło wpłynąć na werdykt sobotniego konkursu – napisał Iwicki.

Joanna Gajewska, menadżerka piosenki postanowiła odnieść się do tych słów.

Zobacz także

– Ze zdumieniem czytam komentowane w mediach 'doniesienia' p.Iwickiego, jakoby Kasia Cerekwicka wygrała trzy nagrody w koncercie Premier z powodu 'mocnego faworyzowania przez organizatorów'. Rozumiem, że Pan Iwicki przeżywa gorycz porażki, gdyż zespół NaVi, z którym stanął na opolskiej scenie w konkursie Premier nie znalazł uznania, ani wśród Kapituły Stowarzyszenia Autorów ZAIKS, ani publiczności, ale spodziewałam się jednak większej klasy w mierzeniu się z niepowodzeniem. [...] Piotr Iwicki bardzo wylewnie też gratulował Kasi nagrody, mówiąc, że jej ogromnemu talentowi kibicuje od lat... jakże cyniczne to jest w zestawieniu z prezentowanym przez niego stanowiskiem – napisała Gajewska.

A Wy jak oceniacie występ Kasi Cerekwickiej? Zasłużyła na zwycięstwo?

RadioZET.pl/SI