Zamknij

Oscary 2018. Jennifer Lawrence z kieliszkiem wina

Redakcja
05.03.2018 06:30
Oscary 2018. Jennifer Lawrence z kieliszkiem wina
fot. PAP

Oscary 2018 za nami. Na gali nie zabrakło pięknych wystąpień, ale i spektakularnych wpadek. Jedną z nich tradycyjnie zaliczyła Jennifer Lawrence. I właśnie za to ją kochamy!

Oscary 2018. Jennifer Lawrence z kieliszkiem wina

Jak co roku, na rozdanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej przybyła cała plejada gwiazd. W legendarnym Dolby Theatre już po raz 90. rozdano złote statuetki. Gwiazdy dwoiły się i troiły, aby wyglądać pięknie i z klasą. Ale nie ona...

Jennifer Lawrence doskonale wie, jak skraść show. Nagrodzona Oscarem dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę w „Poradniku pozytywnego myślenia” podczas odbierania statuetki na gali Oscarów 2013 przewróciła się na schodach. Tym razem aktorka nie znalazła się wśród nominowanych, a i tak pisze o niej cały świat.

Zobacz także

W tym roku hitem sieci jest zdjęcie, na którym Lawrence przechodzi ponad fotelami na trybunach, jak gdyby nigdy nic zadzierając sukienkę do góry. W dłoni trzyma oczywiście kieliszek wina!

Trzeba przyznać, że na gali Oscarów 2018 Jennifer Lawrence wyglądała wprost zjawiskowo w błyszczącej kreacji domu mody Dior.

net-epa06580824

RadioZET.pl/SI