Zamknij

Oscary 2019: Wszyscy nominowani na wspólnym zdjęciu. Nie zabrakło Pawła Pawlikowskiego

Redakcja
05.02.2019 13:25
Oscary 2019: Wszyscy nominowani na wspólnym zdjęciu. Nie zabrakło Pawła Pawlikowskiego
fot. Instagram.com/coldvarmovie

90. rozdanie Oscarów przed nami. W nocy z 24 na 25 lutego poznamy zwycięzców najważniejszej nagrody filmowej. Na kilkanaście dni przed galą spotkali się wszyscy nominowani na wspólnym evencie. Nie zabrakło wspólnego portretu, na którym znalazł się m.in. nominowany do nagrody w kategorii najlepszy reżyser – Paweł Pawlikowski.

Oscary 2019: wszyscy nominowani na wspólnym zdjęciu

Rozdanie Oscarów to najważniejsza filmowa impreza. W tym roku Oscary 2019 przypadają na 24 i 25 lutego. Zanim poznamy nagrodzonych, możemy podziwiać wszystkich nominowanych na wspólnym zdjęciu, które wykonano, gdy zebrali się na Oscar Nominees Luncheon, czyli wielkim przedoscarowym lunchu.

Zobacz też: Oscary 2019 - NOMINACJE. Kto walczy o statuetkę? [LISTA NOMINOWANYCH]

Na wspólny filmowy event przyjechało aż 200 nominowanych artystów, m.in. aktorów, reżyserów i dźwiękowców. Nie zabrakło również wielkiego zdjęcia, na którym zgromadzili się wszyscy nominowani. Wśród filmowców można dostrzec Pawła Pawlikowskiego, twórcę „Zimnej wojny”, nominowanego w kategorii: najlepszy reżyser.

Oscary 2019: Paweł Pawlikowski pozuje z Lady Gagą

Oprócz Polaka na fotografii znaleźli się m.in. Rami Malek, nominowany za rolę w filmie „Bohemian Rhapsody”, gwiazdy filmu „Narodziny gwiazdy”, czyli Lady Gaga i Bradley Cooper oraz Alfonso Cuaron, reżyser i twórca „Romy”, czyli największego rywala „Zimnej wojny”.

Warto podkreślić, że w tym roku nominowana jest największa grupa kobiet w historii Oscarów. Nowością na tegorocznej, oscarowej gali jest brak jednego gospodarza. Ceremonia zostanie podzielona na kilka sekcji, gdzie każda będzie miała swojego opiekuna. Relacja z Oscarów 2019 będzie transmitowana w telewizji w 225 krajach na świecie, natomiast w Polsce zobaczymy ją na antenie Canal+.

RadioZET.pl/kultura.gazeta.pl/SW