Zamknij

Oscary 2020: Brat Pitt odebrał Oscara i zapowiedział przerwę w aktorstwie

Roksana Orlicka
10.02.2020 12:44
Oscary 2020 Brad Pitt odebrał Oscara i zapowiedział przerwę aktorską
fot. John Salangsang/Rex Features/East News

Oscary 2020 już za nami. Jednym z najważniejszych elementów tegorocznej gali był sukces Brada Pitta. Przy okazji aktor zdradził dziennikarzom, że chce zrobić sobie przerwę od aktorstwa i zniknąć na chwilę z ekranów. 

Oscary 2020: Brat Pitt odebrał Oscara i zapowiedział przerwę w aktorstwie. Jednym z najważniejszych elementów Oscarów 2020 było wręczenie statuetki Bradowi Pittowi. Trudno w to uwierzyć, ale to pierwszy aktorski Oscar Pitta. Wcześniej został nagrodzony za pracę producencką przy filmie "Zniewolony. 12 Years A Slave". Czy Brad Pitt zniknie z ekranów?

Zobacz także: Oscary 2020: Renee Zellweger z Oscarem za "Judy". Ważny apel podczas przemówienia aktorki

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Oscary 2020: Brad Pitt odebrał Oscara i opowiedział o swoich planach

Brad Pitt jest aktywny zawodowo od ponad 30 lat. Aktor ma na swoim koncie wiele wybitnych ról, jednak dopiero teraz doczekał się prestiżowego Oscara. Pitt został nagrodzony w kategorii "najlepszy aktor drugoplanowy" za film "Pewnego razu... w Hollywood"

To był niezwykły wyścig. Kocham tę społeczność i przyjaciół, którzy są ze mną od 30 lat. Wiele dla mnie znaczą. Czuję w związku z tym odpowiedzialność. Bardziej niż poczucie zwycięstwa - powiedział.

Pitt podziękował za pracę Quentinowi Tarantino oraz Leonardo DiCaprio. Co ciekawe, aktor wyznał dziennikarzom, że zamierza zrobić sobie przerwę od aktorstwa. Dodał także, że ma nadzieję, że Oscar nie jest jego szczytem możliwości.

Brad Pitt nie jest aktualnie zaangażowany w żaden projekt aktorsko. W najbliższych miesiącach chce się skupić na działalności producenckiej.

Zobacz także:  Oscary 2020: Laura Dern przyszła z mamą po swojego pierwszego Oscara. Jej przemowa chwyta za serce

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

Zagłosuj

Czy Brad Pitt powinien dostać Oscara już wcześniej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Onet.pl/RO