Zamknij

Oscary 2020: "Pewnego razu... w Hollywood". Tarantino pokazał, jak kręcił film

Roksana Orlicka
30.01.2020 15:06
Quentin Tarantino pokazał jak kręcił Once Upon a Time In Hollywood
fot. YouTube/ Once Upon A Time in Hollywood screen

Oscary 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Jednym z faworytów jest film "Pewnego razu... w Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino. Doceniono również aktorów występujących w produkcji. Teraz reżyser ujawnił, jak powstawał film i udostępnił dokument przedstawiający prace na planie. Czy "Pewnego razu... w Hollywood" ma szansę na Oscara?

Oscary 2020: "Pewnego razu... w Hollywood". Tarantino pokazał, jak kręcił film. Najnowsza produkcja Quentina Tarantino zachwyciła fanów reżysera, ale także krytyków. Wystarczy wspomnieć, że film "Pewnego razu... w Hollywood" otrzymał aż 10 nominacji do Oscara. Teraz możemy zobaczyć, jak powstawał. Tarantino udostępnił dokument pokazujący kulisy filmu.

Zobacz także: Quentin Tarantino zrobi nową wersję "Pewnego razu... w Hollywood"

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Oscary 2020: Tarantino pokazał, jak powstawał film "Pewnego razu... w Hollywood"

"Pewnego razu... w Hollywood" to jeden z najszerzej komentowanych filmów 2019 roku. Widzowie zachwalali scenariusz, klimat filmu oraz ścieżkę dźwiękową. Do tego uwagę przyciągała gwiazdorska obsada - m.in. Brad Pitt, Margot Robbie i Leonardo DiCaprio. Tarantino zadeklarował, że to jeden z jego ostatnich filmów. Być może zmieni zdanie, bo produkcja odniosła sukces i jest faworytem Oscarów 2020.

Quentin Tarantino pokazał, jak wyglądała praca na planie filmu "Pewnego razu...w Hollywood". W filmie możemy posłuchać wypowiedzi aktorów. Chwalą oni Tarantino za zaangażowanie w pracę, ale także za jego dbałość o detale. Reżyser dowiedział się, jak wyglądało Hollywood lat 60. Próbował odwzorować to, co grano w radiu, ale także zawrzeć w filmie najmodniejsze miejsca.

O tym, czy film "Pewnego razu... w Hollywood" dostanie Oscara od Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej dowiemy się nad ranem 10 lutego 2020 roku.

Zobacz także: Premiery kinowe luty 2020: Te filmy trzeba zobaczyć [TOP5]

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Zagłosuj

Czy film "Pewnego razu... w Hollywood" zasłużył na Oscara?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO