Zamknij

Oscary 2020: tegoroczne selfie znanych aktorów przejdzie do historii?

Roksana Orlicka
13.02.2020 13:35
Oscary 2020 czy selfie Charlize Theron przejdzie do historii
fot. Shutterstock

Oscary 2020 za nami. Emocje już opadły i poznaliśmy wszystkich laureatów prestiżowej nagrody. W internecie można znaleźć wiele zdjęć z tegorocznej ceremonii. Czy selfie wykonane przez znane postacie ze świata filmu przejdzie do historii?

Oscary 2020: tegoroczne selfie znanych aktorów przejdzie do historii? Niektóre momenty z Oscarów na zawsze zapisują się w pamięci wielbicieli kina. Mowa między innymi o spontanicznym selfie z 2014 roku wykonanym z inicjatywny Ellen DeGeneres, która prowadziła wtedy ceremonię. Tegoroczne Oscary 2020 również przejdą do historii za sprawą zdjęcia Margot Robbie i Timothee Chalameta. Okazuje się, że powstała jeszcze jedna wyjątkowa fotografia.

Zobacz także:  Wes Anderson zapowiada film "The French Dispatch". Zobaczą go tylko dorośli widzowie

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Oscary 2020: Na tegorocznej gali powstało nowe selfie

Z tegorocznych Oscarów zapamiętamy na pewno przemowę Joaquina Phoenixa po odebraniu statuetki za główną rolę w filmie "Joker" czy wzruszenie Laury Dern odbierającej swojego pierwszego Oscara. Dopiero gdy emocje opadły okazało się, że Charlize Theron wykonała zdjęcie, które skradło serca internautów. Można na nim zobaczyć jej mamę, Toma Hanksa, Rami Maleka, Selmę Hayek, Ritę Wilson i Reginę King

Przypominamy, że Charlize Theron wystąpiła w filmie "Gorący temat". Większość filmów nominowanych do Oscarów 2020 jest dostępna w polskich kinach.

Zobacz także: Netflix za darmo? Platforma udostępniła film do obejrzenia bez subskrypcji

Zagłosuj

Lubisz oglądać zdjęcia z czerwonego dywanu?

Liczba głosów:

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO