Zamknij

Oscary 2021: Glenn Close ożywiła tańcem nudną galę i została bohaterką internetu [WIDEO]

26.04.2021 07:05
Glenn Close
fot. Chriss Pizzello/AFP/East News

Oscary 2021 zostały rozdane. Glenn Close nie otrzymała statuetki dla najlepszej aktorki drugoplanowej, bo Oscar powędrował do Yuh-Jung Youn. Mimo to Close zwróciła na siebie uwagę i skradła serca widzów. W jaki sposób aktorka ożywiła nieco nudną galę? Zdradzamy poniżej.

Oscary 2021: Glenn Close ożywiła tańcem nudną galę i została bohaterką internetu. Aktorka opuściła Union Station w Los Angeles bez Oscara. Aktorka jeszcze nigdy nie otrzymała prestiżowej statuetki, chociaż była nominowana do nagrody aż osiem razy - w tym roku za film "Elegia dla bidoków". Mimo wszystko dobry humor jej nie opuszczał. To właśnie zachowanie Glenn Close podczas 93. rozdania Oscarów przejdzie do historii.

Zobacz także:  Oscary 2021: WYNIKI. Kto wygrał i dostał statuetkę? [LISTA ZWYCIĘZCÓW, LAUREACI]

Oscary 2021: Glenn Close ożywiła tańcem nudną galę i została bohaterką internetu [WIDEO]

Glenn Close wróciła do domu bez Oscara. Zdaniem Amerykańskiej Akademii Filmowej jej rola w "Elegii dla bidoków" nie była jednak na miarę prestiżowej statuetki. Mimo wszystko 74-letnia aktorka tryskała dobrym humorem. W internecie pojawiło się wideo, na którym można zobaczyć, jak Close wykonuje taniec. Tuż przed zakończeniem gali aktor Lil Rel Howery poprosił gwiazdy o odgadnięcie piosenek, które zostały nominowane do Oscara. Glenn Close zatańczyła do utworu "Da Butt" z filmu "Szkole oszołomienie". I to moment, który przejdzie do historii Oscarów.

Oscary 2021: jak wyglądała tegoroczna gala?

Warto wspomnieć, że tegoroczna gala różniła się od poprzednich. Głównie ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. W wydarzeniu wzięła ograniczona widownia. Laureaci odebrali nagrody w Union Station w Los Angeles, a część artystyczna miała miejsce w Dolby Theathre.

Zobacz także:  Oscary 2021: Dariusz Wolski bez nagrody za zdjęcia. Oscara dostał Erik Messerschmidt za film "Mank"

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET