Zamknij

Oscary 2021 będą inne niż wszystkie? Amerykańska Akademia Filmowa ujawnia szczegóły

12.02.2021 10:13
Oscary
fot. Shutterstock

Oscary 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Amerykańska Akademia Filmowa zdradziła pierwsze szczegóły dotyczące gali. Nie będzie wyglądała, jak w poprzednich latach. Co się zmieni? Poniżej podajemy szczegóły.

Oscary 2021 będą inne niż wszystkie? Amerykańska Akademia Filmowa ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznego rozdania nagród. Okazuje się, że z powodu pandemii koronawirusa trzeba było zmienić całą strategię. Jak będą wyglądały Oscary 2021? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Oscary 2021: znamy oficjalną shortlistę. Polski film ma szansę na nominację?

Oscary 2021 będą inne niż wszystkie? Amerykańska Akademia Filmowa podała szczegóły

Amerykańska Akademia Filmowa powoli przygotowuje się do tegorocznych Oscarów. Fani prestiżowej imprezy od dawna zastanawiają się, jak będzie ona wyglądała w tym roku. Pandemia koronawirusa rozkręciła się na dobre i nic nie zapowiada tego, że szybko wrócimy do "dawnego życia". Okazuje się, że Akademia Filmowa nie zamierza jednak rezygnować z Oscarów, nie ma też planów na przesunięcie daty. Zamiast tego zostały wymyślone nowe, bezpieczne rozwiązania, które pozwolą przeprowadzić imprezę.

Jednocześnie oznacza to, że Oscary 2021 będą się różnić od poprzednich gali. Wydarzenie odbędzie się bez udziału gwiazd i widowni. Portal Variety zdradza, że ponadto gala będzie transmitowana z kilku miejsc. Każde z nich ma podlegać ścisłemu reżimowi sanitarnemu. Na ten moment nie ujawniono o jakich lokalizacjach mowa. Na konkretniejsze dane przyjdzie jeszcze poczekać.

Oscary 2021: kiedy rozdanie nagród?

93. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia 2021 roku.

Zobacz także: Oscary: 8 ciekawostek, które trzeba znać przed ceremonią

RadioZET.pl/Variety